• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz dla 'gracza'
#1
Cześć! ;)
Sory że zawracam gitarę, ale nie potrafię sobie z tym sam poradzić.. Szukałem dziś pół dnia znalazłem kilka modeli z niżej półki ale gdy sprawdziłem sobie sensory z tą rozpiską na stronie, to szkoda gadać :/ Moja ręka nie musi idealnie leżeć w myszce, ja się przyzwyczaję. Najważniejsza jest dla mnie prawidłowa praca myszy sensora, ślizgaczy itp.! ;)

  • jaką obecnie myszkę używasz: Modecom MC-M5 (nie sugerujcie się tym, przyzwyczaję się do większej myszki czy też mniejszej)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~33cm O.o
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO głównie
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): PPM i LPM, rzadko używam bocznych
  • twój budżet: Ciężko powiedzieć, interesują mnie bardziej myszki z niższej póki do 80/70zł, ale jeśli macie jakaś ciekawszą droższą to śmiało piszcie to może powiększę swój budżet na zakup jej ;) Max 150zł
  • jaki chwyt stosujesz: Wydaje mi się, że jest to: CLAW GRIP - dlatego że korzystam z małej myszki
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka): 19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: 1,7cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Mogę, chociaż nie wiem czy mi się uda
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Najbardziej zależy mi na sensorze, myszkę kupuję pod grę CS:GO i nie chce żeby przy szybszym jej ruchem sensor się gubił. Boje się też o ślizgacze. 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Niekoniecznie 
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie posiadam żądnych uwag, wygląd dla mnie nie jest ważny, chce aby miała dobre parametry.

Odpowiedz
#2
Myśle ze tak: do 100: bloody a90, do 150: Logitech g203 i Dm1 pro
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Bloody A90 jak najbardziej polecam . Z swojego doswiadczenia z tą myszką moge powiedzieć że po czasie niektòre modele mają problem z PPM ktòry się zacina. Ale tego nie przewidzisz :) Ale myszke jak najbardziej polecam bo za tą cene jest to na prawde dobry gryzoń.
Odpowiedz
#4
(05-04-2017, 10:53 PM)Amok napisał(a): Myśle ze tak: do 100: bloody a90, do 150: Logitech g203 i Dm1 pro
Dm1 pro Uważasz że jest lepsza od Rival100?
Odpowiedz
#5
Ja za 120 zł bym poleciła Rival 100. Tym bardziej że Pinecha przyzwyczai się do każdej myszki, jestem pod wrażeniem :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
Roccat Lua wydaję mi się za mała, jestem teraz w sklepie i dotykam :D
Więc może za obszernie powiedziałem że przyzwyczaił bym się do każdej myszki ;)
Rival100 dobrze leży mi w dłoni. Innych myszek w tym sklepie nie ma :( idę dalej!
Odpowiedz
#7
Chciałam pisać o Roccat Lua, ale tak myślałam że będzie za mała. Jak Rival 100 dobrze leży w dłoni to może Rivala weź. W media markt mają dużo myszek.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
Byłem też w media markt, większość no-name.. nic tam ciekawego dla siebie nie zobaczyłem. Jedynie Logitech g203 który średnio mi spasował..
Odpowiedz
#9
ja bym brał DM 1 Pro z racji an jego uniwersalność (w media markt nei było SS Senseia? - bo to te same kształty co DM1)
Odpowiedz
#10
Hmmm, nie patrzyłem nawet za taką, ale wydaje mi się że same rivale leżały..
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.