• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do gier moba
#11
Tzn. z nagą było tak, że nie zwracałem uwagi jak leży, trzymałem byle jak, bardziej jarałem się przyciskami z boku xD
Odpowiedz
#12
Byłem dzisiaj u kuzyna (a raczej nadal jestem), który ma Deathaddera Elite. Nie wiem jak to się dzieje, ale leży mi idealnie. Warto brać tę mysz? Czy raczej coś podobnego, a samego deathaddera lepiej nie (jeżeli ta opcja, to dlaczego akurat nie deathadder)?
Odpowiedz
#13
Do moba będzie spoko DA, za 159 zł masz essential
Odpowiedz
#14
Myślałem też o EC1-A, bo myszek Zowie bardzo przyjemnie mi się używa, a na Deathadderze dziwnie mi się dłoń poci, chyba głównie przez te gumki z boku
Odpowiedz
#15
tylko, ze na Zowie tragicznie się gra w moba i rtsy :D bo przyciski maja takie twardawe
Odpowiedz
#16
Właśnie o dziwo, spoko mi się na nich gra, dzisiaj u znajomego grałem chwilę na ZA i jakoś bardzo te przyciski mi nie przeszkadzają. Gdyby ta G403 była większa, jakieś 129cm to instantowo bym brał ;_;
Odpowiedz
#17
w sumie ZA z Zowie jeszcze jako tako, ale serie EC i FK jużnie bardzo...
Odpowiedz
#18
A mógłby ktoś porównać klik G403 z klikiem Deathaddera/Zowie ZA?
Odpowiedz
#19
imo to w RTS : G403 > DA >......> ZA
Odpowiedz
#20
Jak wyzej mam g403 i za i ogólnie g403 ma mięciutkie bardzo respondent kliki natomiast za z całej trójki ma twarde ale najbardziej chrupkie dla mnie.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.