• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana Myszki i Podkładki na nowe
#11
(04-26-2017, 01:00 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): - Trochę ponad budżet jest razer deathadder 2013 (160 zł). Ten sam sensor co xm300, główna wada to oprogramowanie synapse, które negatywnie wpływa na pracę sensora, a po jego wyłączeniu mysz zapamiętuje tylko jedną wartość dpi i wartość Hz. W niektórych egzemplarzach pojawia się dwuklik po dłuższym czasie użytkowania, ale w tej cenie wypada całkiem dobrze w stosunku ceny do jakości.
Synapse w każdej myszce razera negatywnie wpływa na prace sensora?
Odpowiedz
#12
Niestety nie mam dostępu do sklepu żadnego ale wiem mniejwięcej jak się trzyma w ręcę każda z nich i podoba mi się najbardziej ten xm 300 tylko pytanie brzmi czy to jest myszka która potrzyma więcej niż 2 lata?
Odpowiedz
#13
Mogę polecić g203, nie zacina się :D a tak serio, to  nie wiem do czego można się przyczepić w  g203, wszystko świetnie spasowane,  działa jak powinno, sensor miód, no nie ma się czego przyczepić, na siłę nawet ciężko.
a co do Alcora; "wydaje mi się że ma słaby sensor do pozostałych" wiele osób by się kłóciło co do tego stwierdzenia.
Odpowiedz
#14
czyli Duck co byś polecił prócz g203 ponieważ myszka jest dla mnie za mała :(
Odpowiedz
#15
lub inni :D która polecacie najbardziej prócz logitecha i DA i dm :D z tych co podałem że mi się podobają
Odpowiedz
#16
Genesis Krypton 500, wstępnie zapowiada się nieźle, pod palma powinnaby ci pasować z tym ze sporawa jest, a tak ogółem nic nie mogę powiedzieć na temat tej myszki
Odpowiedz
#17
Spoko jednak byłbym za rivalem 100 lub Gigabyte XM300 która lepsza i jaka podkładka do tego do 20 zł :D
Odpowiedz
#18
natec m12
Odpowiedz
#19
a myszka która?
Odpowiedz
#20
Hya na Alcorze przy takich wartościach negatywna? Nie powinno być aż tak źle >_>

Duck wg. recenzji pclaba Krypton dosyć szybko łapie akcelerację negatywną(bardziej odczuwalne niż w przypadku Alcora)

Cesarz co do Rivala to tylko dopowiem, że ma dosyć awaryjne przyciski główne. 


Ja nie mam co powiedzieć - chciałem wspomnieć o XM300 ale już za późno :d
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.