• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka do fpsów
#21
Amok a jak z chwytem na tych myszkach? tez trzymasz dłoń trochę inaczej na każdej z nich z których wymieniłeś ? jak myslicie ? oddac DM (i zostawic g203) i najwyzej czekac na moze nowszego? (moze dadza opogramowanie do niego :P fajnie by bylo, bo fajnie jak swieci ale czasem wolalbym by bylo to bardziej przygaszone i w jednym kolorze :) ). jedynie bol bo kupilem Dm pro S za 190 zł :D lekka promocja :P
Odpowiedz
#22
Na lato xd Zajebiście by było jakby sie wyrobili przed wakacjami. Mega na to czekam.
Odpowiedz
#23
Nie da rady, Kinzu używam tak o do pracy, do neta, a G203 do gier, bo Kinzu nie bardzo do gier się nadaje, a G203 nie idzie pracować, bo często nie trafiam tam gdzie chcę i mnie to denerwuje, no i ma głośne przyciski, więc 1 myszka na biurku odpada :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#24
zostawię sobie g203 , dm pro jest trochę za szeroka pod clawa jak dla mnie (choć jest fajnie wyprofilowana) i delikatnie za długa przez co słabo sie scroll naciska... zadna nie jest idealna najlepiej jakby bylo cos w stylu rival 100.
Odpowiedz
#25
zmuszony jestem was jeszcze pomeczyc. dm1 pro wydaje mi sie za duza , scroll koncem palca chwytam... za g203 niby dobrze ale taki malutki mi sie wydaje. mysle nad zamowienie i sprawdzeniem w domu g403 ? czy macie jakis pomysl miedzy g203 a dm1 pro ? lekko chodzace przyciski mi bardziej pasuja :) dla mnie w dm chodza z wiekszym oporem niz lubie wiec czuje ze FK w ogole by mi nie pasowaly.
Odpowiedz
#26
hmm to cos pomiedzy to Zowie ZA12
Odpowiedz
#27
mysle nad ec-2a i g403? za w ogole mi sie nie podoba :P
Odpowiedz
#28
ec2-a przyjemniej się trzyma niż g403, jak dla mnie jest lepiej wykonana
g403 lepszy, dokładniejszy sensor, częsty problem ze scrolle.

gdybym to ja miał wybrać, brałbym g403.
Odpowiedz
#29
hej , a co myslicie o Roccat Kone Pure ? pozyczylem ta myszke i w dloni mi lezy bardzo fajnie !
Odpowiedz
#30
Mógłbyś poczekać na nową kone pure owl-eye z sensorem pmw3361, która niedawno miała premierę i powinna w najbliższym czasie trafić do Polski. Patrząc na opinie na temat jakości Kone EMP (wcześniej upubliczniona większa wersja na tym samym sensorze i z podobnych materiałów), może być to najlepsza mycha w swojej klasie.
tu masz recenzję: http://www.overclock.net/t/1629266/spons...iew-by-ino
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.