• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka do fpsów
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: a4tech x-750 i rzadko (nieswoją) hiro storm
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800 dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska 
  • czułość w Windows: 6/11
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 25 cm (inaczej na tyle ile pozwala mi podkladka :P)
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO. Quake,
  • jaką masz obecnie podkładkę: steelseries QCK 
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): rzadko
  • twój budżet: najlepiej do 300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,8
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: raczej bez znaczenia
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? ta
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): niewysoka myszka, inaczej do 40 mm wysokości, bo powyżej miałem wrażenie, że mam wygięty nadgarstek.
    Myślę może nad Zowie FK2, DM pro S, Logitech G203/G303/Gpro, nie wiem czy coś jeszcze? Poradźcie najlepsza ergonomicznie i mechanicznie.
Odpowiedz
#2
Ja na twoim miejscu celowałbym w DM1 Pro S.
Odpowiedz
#3
no DM1 Pro S się nada. Na początek zdziwisz się jak ta myszka zapie*dala ;D Ślizg będzie o wiele szybszy.
Nie jest najwyższa, taki symetryk dobry, pod 18 cm jak najbardziej
Odpowiedz
#4
bazując na twojej obecnej myszce to bez drastycznej zmiany będzie jak najbardziej dm1 pro s
Odpowiedz
#5
byłem dzis przymierzyć pare myszek: gpro/203, g403, SS sensei (inaczej wzor dla DM1), razer DA elite. Elite bardzo fajnie siedzi w dloni az sama sie uklada bardziej pod palma co jest dziwne w moim przypadku. g403 też nieźle lezy w dloniach, wiec czuje ze sie przyzwyczaje, ale jaka mysz wg waszej subiektywnej opinii jest najlepsza (jesli nawet nie jest wymieniona przeze mnie) ?
Odpowiedz
#6
G403, Deathadder są spoko, nie wiem jak dokładnie jest z G403 (ale na forum są jej posiadacze, to coś może się dowiesz :d), alw Deathadder Elite nie ma żadnych wad, oprócz oprogramowania, które jest dosyć irytujące, samą myszkę mogę polecić, mimo, że nie jest w moim guście, bo przyciski zbyt miękkie ^^
Odpowiedz
#7
Wg mnie G403, ze względu na te zajebiste przyciski od Logitecha.
Odpowiedz
#8
jak trafisz dobrą sztunię z przyciskami to bierz G403 ;D
Odpowiedz
#9
Mam taka sprawę, że mimo używania tabletu czasem dobrze użyć myszki w programach graficznych, a wtedy chwyty typu palm czy claw średnio wchodzą w grę, czy myszka typu g403 tez się nada do tego ? czy myslec o dodatkowej :D ? czy kompromis inaczej dm1 pro s? ciekawi mnie zowie fk2 , ale widze, ze wiele osob stad chyba po produktach logitecha i dm zrezygnowalo z zowie.
Odpowiedz
#10
Powiem tak od paru dni jestem posiadaczem Logitecha G Pro i jestem mega zadowolony z tej myszki :D Wiec jezeli pasuje ci ksztalt Logitecha G403 to ja bym na twoim miejscu sie nie zastanawial, ta mysz ma zajebiste opinie :D i ten sam sensor co w G prO
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.