• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka do fpsów
#11
no wlasnie jest ok ale troche mnie pije ten mocno wysuniety grzbiet do tylu ;/
Odpowiedz
#12
dm1 jest bardziej uniwersalna w chwycie to na pewno, ale czy dla Ciebie aż tak Ci to potrzebne...hmm pytanie jak często w tych programach korzystasz z myszki
Odpowiedz
#13
pracuje na stanowisku graficzno-fotograficznym i tez pracuje zdalnie w domu , wiec przynajmniej 9h w ciągu dnia to praca z czego w PS to myszki używam w 10% czasu a LR 100% i tak samo w premiere pro i ogólnie do postprodukcji czy w przesuwaniu suwaków nie lubię tabletu (jest dla mnie za czuły). Myszka ogólnie może być przeznaczona wyłącznie do grania, ale przy takiej robocie prawie każdy bardziej używa chwytu fingertip. Na razie po przymiarkach jestem bardziej przekonany do Gpro, G203, DM1 pro S albo FK2, bo nie czuje się swobodnie z tak duza myszka jak G403 mimo prob samoprzekonania :P (chyba ten grzbiet o 2mm jest za wysoki), kiedys w pracy korzystalem przez rok z roccat pure (5000dpi) i dobrze mi sie na tym pracowalo (jeszcze przed tabletem). Korci mnie FK2 bo fanow tej myszki mimo jej wad jest sporo.
Odpowiedz
#14
Szczerze odradzam kupno myszki Zowie do pracy w programach graficznych - scroll nie należy do najbardziej precyzyjnych, przewijanie było dla mnie udręką.

https://www.youtube.com/watch?v=V4lqxQL1x4U - imho na chwilę obecną zakup G Pro wydaje się mało racjonalny, G203 za 130 zł wydaje się produktem znacznie bardziej zdroworozsądkowym.

Najlepiej zamów przez internet G203 i DM1 Pro S i odeślij tę, która Ci nie podpasuje w ramach zwrotu konsumenckiego.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#15
no teraz w paru większych sklepach jest za 129 tak samo rival 100 jest teraz za 114 zł, a sporo sklepów i tak ma teraz "polityke" 30 dniowego zwrotu bez wzgledu na forme zakupu :) dziekuje za link mimo ze oglądnąłem sporo filmów u niego :D jak mówi ze nie odczuwa różnicy miedzy tym a tamtym sensorem to rzeczywiście nie ma sensu przepłacać za nieużyteczne dpi. jeszcze pasowało mi pod ręka g402 ale chyba lepiej pójść w najnowszy produkt logitecha. i tak będę musiał kupić myszki w dwóch osobnych sklepach. w ogole DM1 pro S znika z polek , co jest grane ? te promocje to jakies celowe pozbywanie sie towaru ;p ?
Odpowiedz
#16
Po prostu się dobrze sprzedają bo za 200 zł masz 3360 sensor ;) znowu oni nie zamawiają po 5k sztuk myszek i do tego na cały świat lecą te myszki ;) Z tego co wiem, to wolą dać niskie marże ale więcej towaru sprzedać.

Ja bym na twoim miejscu zamówił właśnie te 2 myszki i każdą chwilę poużywał i odesłał drugą, tyle co będziesz stratny na przesyłce, ale to imo i tak warto.
Odpowiedz
#17
mam jedna i druga... trudno mi powiedzieć z którą mi lepiej jak na jednej i drugiej osiągam równie wysokie wyniki :P. nie wiem czy to moje osobiste wrażenie, ale g203 przez swój rozmiar wydaje się lżejsza w poruszaniu i co może być dziwne dla niektórych mój egzemplarz g203 jest cichszy od dm pro s :P wiec na dźwięk g203 nie ma co narzekać moim zdaniem, klawiatury mechaniczne chyba bardziej dają po uszach :) nie wiem która zostawić w sumie? do jednej i drugiej idzie się szybko przyzwyczaić, hoc w g203 mogę kontrolować oświetlenie i jest wrażenie lżejszej choć dla mojej dłoni malej, ale nie że niewygodniej, po prostu wrażenie myszki do lapka :)
Odpowiedz
#18
Tak, jest G203 dość lekka, też odniosłam takie wrażenie, a ostatnio nawet coś jakby precyzja się pogorszyła i często nie mogę trafić tam gdzie chcę, nie wiem czemu tak się dzieje. Może temu że nie mam tak dobrego chwytu w tej myszce, tak jak np. przy Kinzu v3.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#19
no tez tak może być choć ja muszę używać fingertip z lekkim clawem na g203 (palcami po prostu koryguje celność) gdzie w dm pro s po prostu używam clawa, ale fakt wydaje się taka zbyt rozlazła(szeroka).
Odpowiedz
#20
Ja sam chyba wrócę do g203 bo odkąd milem ja może z tydzień wbiłem 2rangi a na g403 czy Za12 tak mi już nie idzie :D Ewelina taka rada jak chcesz żeby się przyzwyczaić i myszka była wygodna to używaj 1. A Kinzu do szuflady innaczej zawsze będziesz miła to wrażenie ze na innej było Ci lepiej. Przerabiałem to , a jeśli nie to czekaj może dm będzie coś Ala Kinzu na lato
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.