• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mysz 1600 DPI 200zł
#21
Co sądzie o myszkach firm Trust i Genesis? Przebrnąłem przez sporo myszy i kilka modeli z tych serii wydają sie dosyć podobne do kształtu do którego się przyzwyczaiłem.
Odpowiedz
#22
Jak Ci ten trust pasował to poluj na Zowie EC2-A

genesis i trust jak chodzi o myszki to raczej są to dla tych co nie mają budżetu ponad 100 zł
Odpowiedz
#23
Główna rzecz na jaką patrzyłem to boki myszy gdzie podpiera się kciuk oraz palce mały i serdeczny. Przyzwyczaiłem się do takiego łagodnego zjazdu gdzie nie trzeba działać siłą poziomo żeby trzymać mysz tylko bardziej w dół. Wiem, że te myszy to bardziej bużetowe ale nie mogłem znaleźć takiego kształtu u lepszych producentów.
Odpowiedz
#24
Spodobała mi się mysz GENESIS GX77. Co polecicie z układem 1+2+1+1?
Odpowiedz
#25
To już imo lepiej do tego DM2 Comfy
Odpowiedz
#26
nom za 139 zł masz DM2 comfy z sensorem 3310 i omronami 20mln kliknięć, fajną rolkę i mega wygodny kształt. Obczaj sobie

u Genesisa masz GX75, ale licz się, że ślizgacze trzeba sobie jakieś swoje zamówić do niej, bo te co są w standardzie powodują, że myszka szura o podkładkę spodem. Ona ma chyba kształt podobny do tego co szukasz

w tych czasach nie ma co nawet patrzeć na myszki z sensorami innymi jak 3310, który powoli przechodzi do myszek tanich, 3988, 3330, które są w myszkach ze średniej półki cenowej i 3360 które występują w tych droższych.
Odpowiedz
#27
Wspomniałem o Genesis bo to był jedyny 1+2+1+1 jaki był w sklepie, jak go trzymałem to nawet mały palec brał udział w przesuwaniu w prawo myszy. Macie jeszcze jakieś propozycje?Bym zrobił test kilku naraz.
Odpowiedz
#28
podejdź do siedziby DM'a i poproś o przymierzenie DM2 Comfy :)
Odpowiedz
#29
DM2 Comfy to jest to czego mi było trzeba, lekka, ławo wciskają się przyciski scroll też, w DM1 pro S scroll był cięższy do naciśnięcia, jestem zadowolony, tylko aby się powłoka gumowa długo trzymała.
Dzięki za pomoc. Spyatałem się w DreamMachines o nową mysz ale kulturalnie pan mi odpowiedział, że nie mogą nic mówić osobom z poza firmy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.