• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mysz 1600 DPI 200zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz:   Trust GXT 25
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Prawie nie gram w FPS
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Starcraft 2
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QcK
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5
  • twój budżet: do około 200 zł chyba że naprawde warto więcej
  • jaki chwyt stosujesz:  finger grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,8 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: interesuje mnie tylko wartość około 1600dpi tylko tą wartość używam
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: LPM się zepsuł
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? wolałbym tak, chciałbym już ją mieć na święta, ale jak warto to poczekam
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
    Nie zależy mi na świecidełkach, nie używam przycisku double click, Podczas gry używam przycisków lewy, prawy, do przodu, do tyłu, naciskam kółko, często podnoszę myszkę.Nie wiem jaka waga myszy jest dla mnie lepsza, obecną mysz kupiłem bez głębszego zastanowienia, szybko starłem gumową powłokę myszy kciukiem i palcem serdecznym, ale w pozostałych miejscach styku jest nadal i robi robotę więc to chyba lepsze niż sam plastik, zależy mi na wielu propozycjach w 100-200 zł chciałbym potestować w sklepach w miarę możliwości,jeśli jest w tym wybór to dobrze by było jakby można było rozkręcić mysz bez ingerencji w ślizgacze. Dziękuje
Odpowiedz
#2
Logitech g203 / zowie fk2 moim zdaniem dwie najlepsze myszki do fingera
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Siemka
Ja na twoim miejscu zainteresowałbym się Roccat Savu i CM Storm Xornet II. Obie dobre do fingera, Savu większa i lepsza jakościowo, mniej przycisków, gorszy sensor. Zależy ile stoi po allegro, jak w granicach 150 zł to warto. Ew. dobrą alternatywą dla fingera jest Roccat Kone Pure 5000 DPI - poniżej 200 zł raczej jedna z lepszych opcji do fingera.
Odpowiedz
#4
Roccat Kone Pure to bardzo dobra i przyjemna w dotyku myszka, osobiście do gier bardzo polecam Logitech G203, bardzo dokładnie trafia w cel, ładnie ślizga się, a dla osób z mniejszą dłonią Roccat Lua.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
G203 też w sumie dobra pod ten chwyt.
Odpowiedz
#6
G203/G Pro są dobre technicznie, ale wg mnie nie nadają się do fingera. Ja bym poczekał tydzień lub dwa i kupił Roccat Kone Pure 2017. A jeżeli budżet nie pozwala to Kone Pure Optical Black Edition.
Odpowiedz
#7
Dzięki za tyle szybkich odpowiedzi. Jaka mysz jest najbardziej podobna do Roccat Kone Pure 2017? Chciałbym sprawdzić w sklepie jak będzie trzymać się w dłoni. Ile może kosztować?
Co sądzicie o DM1 Pro S?
Odpowiedz
#8
Roccat Kone Pure Optical Black Edition.

Dm1 Pro S bardzo dobra mysz, tylko dla mnie była trochę za duża (fingertip, długość dłoni: 21cm).
Odpowiedz
#9
Dm1 pro S przy takiej dłoni fingerem nie chwycisz, imo to EC2-A, Kone Pure 2017 (jak będzie w sklepach) lub G203
Odpowiedz
#10
Stachu przy takiej dłoni co my to fingerem nie da rady wygodnie chwycić stosunkowo małej myszy (palce wystają). Autor powinien dać radę bez problemu
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.