• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mysz 1600 DPI 200zł
#11
Czyli dla Stachu Dm1 Pro S jest za mała? Na dniach powinno mi się udać przetestować Dm1 Pro S i Roccat Kone Pure Optical Black Edition.
Wiecie ile może kosztować Roccat Kone Pure 2017?
Odpowiedz
#12
Mamy podobne dłoni, ciut za mała fakt, ale najbardziej denerwowały mnie krawędzie, wymusiło to niewygodne claw. Jak masz długie palce to Ci się nie układają na myszce, a wystają ;D
Odpowiedz
#13
Przetestowałem Dm1 Pro S i Roccat Kone Pure Optical Black Edition, jak sprawdziłęm Roccata to palce wydawały mi się za krótkie, z DM1 było lepiej, kupiłem DM1 Pro S. Tylko jak staram się do niej przyzwyczaić to nie wiem jak ułożyć na niej serdeczny i mały palec, przyzwyczaiłem się do skosu z prawej strony tak jak w GXT 25. Jak oba palce oprę o prawy bok to wydaje mi się, że mam słabszą kontrolę, próbowałem nie trzymać myszy małym palcem, ale w grze z czasem dokładałem ten palec. Poprzednia mysz była moją pierwszą gamingową i teraz mam pierwszy kontakt z takim kształtem myszy. Pozatym jak byłem w siedzibie dream machines to usłyszałem, że szykują promocję na tą mysz w komputroniku.
Odpowiedz
#14
A nie słyszałeś czegoś może o nowej myszce od DreamMachines? xd
Odpowiedz
#15
Niestety nie, sami mi powiedzieli o tej promocji, fajna ta siedziba, dużo laptopów gamingowych, mogłem się zapytać ale nie wiem na jakim szczeblu w firmie były te osoby co mnie obsłużyły.
Odpowiedz
#16
nowe myszki są w fazach testów :P

jak w miesiąc się nei przyzwyczaisz to już raczej nic z tego nie będzie ;P wtedy wniosek jest taki, że musisz mieć profilowane
Odpowiedz
#17
Nowe myszki w fazie testów? Niech oni już coś ogłoszą xd Bo ja nie wiem czy mam kupować tego nowego Kone Pure 2017, jak będzie w sklepach.
Odpowiedz
#18
pewnie Hya dostał i o takie testy chodzi ;D
Odpowiedz
#19
Nie dla mnie ta mysz, boli mnie prawa strona dłoni od użytkowania, znajdziecie coś podobnego do mojej starej myszy Trust GXT 25? Ważne żeby miała prawą stronę podobną. Kształt GXT 25 pasuje mi idealnie, tylko lepsze podzespoły by się przydały.
Odpowiedz
#20
kurde nie wiem szczerze
spróbuj coś poprzymierzać, tak to wróżenie z fusów
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.