• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuje podkladki
#21
bo morele jest nastawione na niskie marże na towary i sprzedaż na masówkę, co odbija się na obsłudze, kompletnie ich nie interesują pojedynczy klienci... jak tak zsumowaliśmy w kilka osób ile tam wydaliśmy na przestrzeni lat to z dobre 25-27k się uzbierało, bo kilka kompów się powymieniało, laptopów, jakiś części... także to były moje ostatnie i w sumie nie tylko moje zakupy w tym sklepie. Zwłaszcza, ze np. x-kom, saturn, media-markt jak przyjdziesz do punktu i zapytasz to da Ci cenę jak w morele za to samo ;)

Szkoda mi tylko czasu, ale niech mnie wzywają do sądu, bo nie odpuszczę, a wiem, ze mam rację. W sumie to jest nie do pomyślenia, że taki sklep robi takie jaja.
Odpowiedz
#22
W morele jak i w x-kom miałem pewne problemy, ale najłatwiej, najprzyjemniej i najszybciej rozwiązałem w x-kom.
Odpowiedz
#23
opowiedz ;D
Odpowiedz
#24
nom, pochwal się co tam miałeś i co morele zajebało :D
Odpowiedz
#25
Morele to dziwna firma.. zamawiałem u nich zasilacz bequiet pure power 9 400w modularny bo skłoniła mnie bardzo atrakcyjna cene..
okazało się że, w pudełku dostałem rękojmie która służy niby za gwarancję.. szkoda że, zasilacz kupiłem jakoś pod koniec roku a na tym papierku jest że początek stycznia.. czyli prawie rok w plecy
a co najlepsze seria tych zasilaczy do sprzedaży wyszła dopiero jakoś w marcu od kiedy się pojawiły pierwsze recenzje w necie..

I na dobrą sprawę mam gwarancję na 2 lata a powinna być na 3 :)
nie chcę mi się z nimi kłócić bo na dobrą sprawę mija już kilka miesięcy od zakupu a dopiero teraz się tego dopatrzyłem
Odpowiedz
#26
też dobre ;D kto wie czy nie celowe działanie, bo oni nie lubią na gwarancję nic brać...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.