• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuje podkladki
#1
Witam poszukuje tak jak w temacie podkladki, glownie do cs go. Z racji ze nie bardzo wiem czego szukac bo jedyna jaka do tej pory mialem to a4tech x7 zwracam sie do Was o pomoc. Myszke ktora posiadam to dreammachine dm 1 pro. Zalezy mi zeby byla duza z racji ze gram na low sens i troche mniejszy lod niz ten a4tech. zastanawialem sie nad ta https://www.x-kom.pl/p/314301-podkladka-...zarna.html czy  bedzie sie roznic od tej ktora recenzowaliscie na stronie poza tym ze ta jest czarna i ma obszyte krawedzie.
Odpowiedz
#2
zamiast zowie g-sr weź sobie Taito - trwalsza, lepsza, pod kątem ślizgu równie dobra
Odpowiedz
#3
A ta Taito ma tak strasznie wyczuwalny moment zatrzymania jak w G-SR (subiektywna opinia)? Chodzi o to, że mam Qck+ i G-SR, ale na ten G-SR nie potrafie grać, mam wrażenie jakby moje ruchy były wolniejsze i "blokowane".
Odpowiedz
#4
Masz tabelkę, ogółem to tak, łatwo myszkę zatrzymać.
IMO nawet stara Taito lepsza niż QCK (ja miałem mass, tą grubą)
Odpowiedz
#5
też polecam taito 2017 lub xtryfy xtp1, bardzo podobne podkładki

Wydaje mi się, że czarna benq ma inną powierzchnię jak niebieska, nie wiem czy nie dlatego tyle ludzi szuka niebieskiej...bo jedynie ją dotykałem przez parę sekund, ale od razu wydała mi się jakaś inna
Odpowiedz
#6
A ja z ciekawości kupiłam podkładkę Logitech G240 Cloth, cieniutka 1mm, aż macam bo nie dowierzam że taka cieniutka i delikatna, miła w dotyku. Specjalnie pod Logitech G203 kupiłam zobaczyć jak będzie współgrać. No i napiszę że świetnie myszka jeździ po niej. No i plus że jest cienka, lubię takie. Szkoda tylko że taka droga. No i nie doczytałam aukcji i powystawową kupiłam, przyszła pognieciona w kilku miejscach. Jednak lepiej dopłacić i mieć pewność że przyjdzie bez wgnieceń.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
hehe trzeba było brać udział w tym pseudo konkursie to bym Ci swoją oddał ;D
Dla mnie o ile dobrze sobie wyobrażam wersję 2017 (lepszy ślizg, wyrównany) to lepsza jest od G240
G240 też spoko, ale wolę Taito, nawet tą starą
Odpowiedz
#8
Jeżeli chodzi o tą tabelkę, to ciężko liczbami określić wszystkie podkładki. Wg mnie taka G-SR (w wersji czarnej) ma bardzo charakterystyczny ślizg - taki sztuczny, zwalniający i bardzo odczuwalne jest zatrzymanie myszy. Qck za to ma dynamiczniejszy ślizg, dla mnie przyjemniejszy. Ja osobiście poszukuje myszki zbliżonej do Qck, ale żeby bo 3 miesiącach nie trzeba było kupować nowej. I mnie ciekawi czy to Taito jest bardziej zbliżona do G-SR czy do Qck? A jak nie Taito to co? Nie musi być kupiona w Polsce.

PS: To Qck z nadrukiem faktycznie są lepszej jakości, niż zwykłe czarne?
Odpowiedz
#9
Taito to jak komuś nie przeszkadzają grube podkładki, odkąd mam tą Logitech 1mm, to nawet Roccat Kanga 2mm wydaje się gruba :D więc dla mnie tak max do 2mm podkładki są najlepsze :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
(04-07-2017, 05:10 PM)Stachu napisał(a): Jeżeli chodzi o tą tabelkę, to ciężko liczbami określić wszystkie podkładki. Wg mnie taka G-SR (w wersji czarnej) ma bardzo charakterystyczny ślizg - taki sztuczny, zwalniający i bardzo odczuwalne jest zatrzymanie myszy. Qck za to ma dynamiczniejszy ślizg, dla mnie przyjemniejszy. Ja osobiście poszukuje myszki zbliżonej do Qck, ale żeby bo 3 miesiącach nie trzeba było kupować nowej. I mnie ciekawi czy to Taito jest bardziej zbliżona do G-SR czy do Qck? A jak nie Taito to co? Nie musi być kupiona w Polsce.

PS: To Qck z nadrukiem faktycznie są lepszej jakości, niż zwykłe czarne?

Mi się wydaje że QCK jest podobna do Roccat Kanga, osobiście dość długo już używam Kangi i bardzo polecam.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.