• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zastępca razera
#21
tak, te kony są wygodne tylko ze ciężkie ;/ wiesz to jest taki bardziej rekreacyjny kształt ,mega wygodny ale do zawodowej gry nic dziwnego, że nikt jej nie wybiera ;)
Odpowiedz
#22
zamówiłem dm1 pro s jutro powinna być, jeśli mi nie będzie odpowiadała to odsyłam i czekam na premiere białej zowie ec1a, bo ta musi mi pasować jeśli kształtem przypomina deathaddera tylko jeszcze wygodniejszego.
Odpowiedz
#23
jakoś nie czuję do końca tej myszki, dziwnie mi się nią steruje i zastanawiam się nad zwrotem i kupnem ec1-a białej, wielkość dm1 pro s jest idealna, dlatego zastanawiam się czy ec1-a czy ec2-a, jeśli chodzi o rozmiar będzie lepiej pasował
Odpowiedz
#24
Podobna kształtem do DA/EC1 jest jeszcze ventus x optical. Ma lepsze komponenty (pmw3360 i omrony 20mln), jest tańsza od zowie, podobno jest dobra jakościowo i zbiera bardzo dobre opinie. Tu masz krótką recenzję i sporo komentarzy:
http://www.overclock.net/t/1601975/tt-es...t_25807204
Odpowiedz
#25
dokładnie tak
Odpowiedz
#26
ale jest ona jeszcze większa niż ec1-a a takiej to juz na pewno nie chce, jestem praktycznie zdecydowany na ec kwestia wielkości nie wiem czy ec1 czy ec2
Odpowiedz
#27
W sklepie przymierz obie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#28
Ew g403 jest pomiędzy ec2 a ec1 a ma lepszy sensor scroll i przyciski :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#29
gdybym miał możliwość przymierzenia to bym to zrobił :/
Odpowiedz
#30
Zamów sobie do xkomu albo komputroniku czy morele czy jakiekolwiek obie i z jednej poprostu zrezygnuj :) chyba ze Cię stać to zamów sobie i odeślij w ciągu 14dni i git
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.