• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zastępca razera
#1
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz:razer deathadder chroma
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka)://
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps)://
  • w co grasz (podaj tytuły gier):csgo
  • jaką masz obecnie podkładkę:roccat taito 2017
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):nie
  • twój budżet:300zł
  • jaki chwyt stosujesz:raczej palmoclaw, układam jak do claw, ale nie tak szponiasto, bo nie lubie bardzo małych mysz.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?:prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18/18,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie, aczkolwiek łatwo dopasowuje się do myszki, więc jeśli kształt jest na prawde fajny i pasujący do ręki to nie ma problemu.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:chyba po prostu zużyta, czasami trzymając lewy przycisk myszy samoistnie się puszcza bez dźwięki inaczej mówiąc, wyciągam zawleczkę granata w csgo trzymam, a nagle samo puszcza mi granat.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?:tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): myszka nie musi być podobna do razera, po prostu musi działać jak najlepiej i być wygodna, dla ułatwienia w przeszłości mialem zowie fk1 i na niej chyba kształt pasował mi najlepiej, oraz rivala 300 i ten był za duży.
    Czytając recenzję spodobał mi się bardzo logitech g403 z tym najlepszym sensorem, ale widziałem, że polecacie go do palmgripa i mi się odwidział przez to :(
Odpowiedz
#2
Do claw palmoclaw jak najbardziej a mam dlon identyczna jak Ty na długość i g403 super pasuje. Za12 w sumie tez ale jednak czuć ten sensor w g403
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Bo przy twoim układzie grało Ci się na fk1 dobrze, bo ten kształt jest właśnie pod taki chwyt. imo to Fk1, Dm1 Pro S byłyby najlepsze dla Ciebie,

czemu zmieniłeś Fk1?
Odpowiedz
#4
w fk1 po 9 miesiącach użytkowania zepsuł mi się lewy przycisk, a że nie lubie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, to kupiłem rivala, a po rivalu razera, na którym gra mi się w sumie spoko i kształt mi odpowiada też. Zastanawiałem się nad tym dm1 pro s, ale pisaliście o tych wadliwych egzemplarzach i dlatego jej nie brałem pod uwagę narazie.
Odpowiedz
#5
to odeślesz do 14 dni, nie ma co się bać... pamiętaj, ze oni tego bardzo dużo sprzedają, to wiadomo, ze co któryś trafia na gorszy egzemplarz
Odpowiedz
#6
Dla odmiany chciałbym coś na tym nowym sensorze, więc zostaje mi chyba Logitech g403 albo dm1 s ale mówicie że kształt bardziej dm będzie mi pasował tak?
Odpowiedz
#7
pod palmo claw to tak, bo te myszki typu fk1, dm1 (sensei), avior, neon, mastermouse itp są w szczególności dobre pod taki chwyt
Odpowiedz
#8
nie jestem pewien jak nazywać ten chwyt, a wiem, że jak mam dobrze dopasowaną myszkę to gra się o niebo lepiej to wrzucam fotkę, bo nie jestem pewny czy to właśnie ten palmoclaw

[Obrazek: sgq0ie.jpg]
Odpowiedz
#9
no to palmo claw :)
Odpowiedz
#10
okej to wezmę dm1 pro s i zobaczę, kwestia tylko matowa czy błyszcząca, co prawda mam suche dłonie, ale nie chce ryzykować i brać jakiejś dziwnej powierzchni, chce coś będzie po prostu miało taką samą jak reszta myszek deathadder czy zowie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.