• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Specyficzne wymagania laika
#21
Byłem dzisiaj w jedynym, jak mi się wydawało, sensownym sklepie do którego mogłem zajrzeć. Uroki mieszkania na peryferiach małego miasteczka są takie, że do X-Komu lub jakiegoś dużego komputerowego mam bagatela 30km. Dzisiaj pomacałem przez plastik w opakowaniu, bo sprzedawca nie kwapił się do otwierania, jakiegoś Bloody V8 bodajże, Gigabyte M7 Thor i... przypomniałem sobie, Ravcore Blizzard. Ten ostatni był tak zapakowany, że mogłem obejrzeć grafikę, bo jak wspominałem, sprzedawcy było szkoda odklejać małą naklejkę żeby otworzyć opakowanie. Także kij mu w oko :)

Wielkościowo przez plastik Thor wydawał się świetny gabarytowo, ale przykładanie dłoni do plastikowej wytłoczki i mierzenie w ten sposób myszki to jak seks przez ceratową zasłonę w publicznym prysznicu.

Napalam się coraz bardziej na tego G502, bo jest duży, ciężki, a do tego (kurefny ze mnie gadżeciarz) można w nim bawić się kolorkami w palecie RGB :D
Odpowiedz
#22
Musi być post pod postem. Zmacałem G502 i mogę go mieć za bagatela 2 stówki. Ergonomicznie bajka, dłoń się układa cudownie wygodnie i byłbym w stanie z niego korzystać jak z palmo-clawa, fingera albo nawet prawie pełnego clawa, lol. Pytanie tylko jedno - czy DM 2 będzie równie wygodny? I który jest relatywnie lepszy?
Odpowiedz
#23
To są tak kompletnie dwie różne myszki jak seks pod prysznicem przez ceratę a sex przez wełniany kocyk ;D jedni wolą to, drudzy to :P

moim zdaniem DM2 jest wygodniejsza, ale do grania to ciężko w coś poza singlowymi lub mmo, jakościowo logitech przewyższa, ale cena też wyższa, do tego nie każdy lubi latającego scrolla na boki ;)
Ty masz jednak już tą przewagę, że macałeś g502 i Ci pasuje, imo to zostan jużprzy tym g502, albo zamow dwie i odeslij jedną
Odpowiedz
#24
To ja bym wolał jednak na kocyku xD

Nie mogę dwóch zamówić, bo załatwiam to przez zaopatrzenie w firmie, także ten tego... Kiszka. Logitech wygląda kozacko, fajnie się go trzyma, ma sporo bajerów... ale gdybym tylko mógł zmacać DM2, nie miałbym problemu z wyborem. graczem jestem raczej niedzielnym, więc nie potrzebuję super-hiper osiągów biorąc pod uwagę to, że wbiłem w CS:GO master gold na tym szitowym M300.

Trzeba było wciąć pierwsze lepsze z brzegu... Bo teraz to jeszcze zastanawiam się nad Corsairem M65 Pro...
Odpowiedz
#25
A jakiś Rival albo zowie ec1-a albo Logitech g403 Ci się nie podoba?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#26
no to masz ciezki wybór, imo dm2 to taka bardzo bardzo ergonomiczna myszka z mysla raczej o pracy i czasem grania na niej, g502 jest na pewno bardziej pod gry...
Odpowiedz
#27
No właśnie. DM2 wygląda na ultra wygodną, ale ilość przycisków i możliwych konfiguracji w G502 mogłaby mi się w pracy przydać, chociażby konfigurując wstawianie bloków, czy najczęściej używane funkcje...

Nie wiem, odpadam. Mam dosyć xD
Odpowiedz
#28
Rzuć moneta i kup
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#29
No cóż, wziąłem G502 :D
Odpowiedz
#30
(04-04-2017, 10:15 PM)Vaiet napisał(a): To ja bym wolał jednak na kocyku xD

Nie mogę dwóch zamówić, bo załatwiam to przez zaopatrzenie w firmie, także ten tego... Kiszka. Logitech wygląda kozacko, fajnie się go trzyma, ma sporo bajerów... ale gdybym tylko mógł zmacać DM2, nie miałbym problemu z wyborem. graczem jestem raczej niedzielnym, więc nie potrzebuję super-hiper osiągów biorąc pod uwagę to, że wbiłem w CS:GO master gold na tym szitowym M300.

Trzeba było wciąć pierwsze lepsze z brzegu... Bo teraz to jeszcze zastanawiam się nad Corsairem M65 Pro...
Ja wbilem szeryfa na myszce modecom za 15 zl kupiona w tesco :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.