• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Specyficzne wymagania laika
#11
Szczerze? Na razie staram się nie napalać na DM1 Pro S :D
Odpowiedz
#12
Oki. W razie czego daj znać ^^
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#13
Dobra Panowie. A gdyby zwiększyć budżet do 300zł? Wtedy wyjdzie mi netto jakieś 210-220zł. Patrzyłem na Zowie, G502 Proteus i jeszcze Corsair M65 fajnie wyglądał :>
Odpowiedz
#14
Proteus? Ja tej myszy nie poleciłbym nikomu ale raczej przez wzgląd na prywatne podejście aniżeli jakieś straszne problemy z nią. A le skoro interesują Cię takie giganty to może warto poszukać czegoś w stajni Roccata?
O m65 poczytam jak wróci mi internet i przestane korzystać z mobilnego (tak bardzo nie polecam cyfrowego polsatu [*])
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#15
Lubię duże, masywne i ciężkie gryzonie, stąd moja miłość do X747 :) Zawsze na maksymalnym ciężarze, bo jak wyciągałem ciężarki, to już nie było to. W M300 mam ten problem, że jest dla mnie za lekka, za szybko się ślizga i mam problem z celowaniem podczas dynamicznych akcji.

EDYTA. Nic dziwnego, że M300 tak mnie wpienia... 110mm na długość...
Odpowiedz
#16
Jak x747 to polecam Rivala
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
X747 mógłby dla mnie być jeszcze ciut większy ;)
Odpowiedz
#18
To masz tt esports ventus x optical:
https://www.morele.net/mysz-ttesports-ve...1-1116349/
tutaj masz opinie:
http://www.overclock.net/t/1601975/tt-es...ounced/400
ogólnie zbiera bardzo dobre recenzje, przy tej cenie (jeżeli nie ma żadnych istotnych wad, a patrząc po opiniach - nie ma), jest aktualnie jedną z najbardziej opłacalnych myszy na rynku.
Odpowiedz
#19
nie każdemu moim zdaniem ten kształt będzie odpowiadał
tak się jej przyglądam i czytałem, że ślizgacze nienajlepsze, ale przyzwoite.
W sumie coś podobnego do Xtryfy M3 tylko nieco inne i tańsze ;D Heaton właśnie podobnie jak ta mycha to coś pomiędzy DA 2013 i Rivalem 300, ale mi i z tego co wiem i Hya nie przypadł ten kształt za bardzo do gustu.
Tzn jest specyficzny, ale jako tako da się grać na palmie, ale imo Rival lepszy(kształetem)
Odpowiedz
#20
W xtryfy m3 masz wycięty prawy bok, jak w roccacie kone tylko bardziej, tutaj jest coś odwrotnego, jak zowie EC tylko mniej zaokrąglony, dużo osób określa ją jako bardziej wygodną EC1-a.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.