• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 300zł
#31
A nie mówiłem ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#32
(04-07-2017, 02:26 PM)Amok napisał(a): A nie mówiłem ?

no właśnie nie pamiętam kto mi to pisał, pamiętam tylko słowa "Ewelina, dawno myszki nie kupiłaś :D " i coś tam słowa o Logitechu G coś tam i tą najtańszą  wersję kupiłam i siedzę odkąd kupiłam :) A tak się zarzekałam że kształt mi nie przypasi, bo jakiś taki zaokrąglony itp i o dziwo nie miałam problemów z kształtem już od pierwszego dotknięcia :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#33
(04-07-2017, 11:48 AM)Ewelina napisał(a): Ludzie, mysz Logitech G203 + podkładka Logitech G240 Cloth i macie zajebisty zestaw do gier. Dawno nie miałam tak super wyników w grach. Naprawdę nie ma co kombinować i szukać myszy po 300 zł, jak za 140 zł macie maszynę do koszenia przeciwników :D
no to fajnie, że sobie znalazłaś, ale to nie jest święty grall ;) Tobie pasuje i się cieszymy, ale nie ma jeszcze takiego zestawu co by wszystkim pasował
Tzn wiem, to myszka logitech więc się nie zacina ;)) ale jest tak jak mówiłem ;D Dla mnie myszek nie robią za bardzo, za duży jestem
Odpowiedz
#34
A ja mogę mówić że ja za mała, za mała dłoń i z tego co się orientuję to na rynku jest więcej dużych myszek, niż mniejszych :) Oczywiście nie ma myszki idealnej, są plusy i minusy, ja sama nie jestem pewna czy w kolejnym dniu znowu na inną się nie przerzucę, na biurku mam 3 zapasowe :D Ale myślę że warto, jak ktoś szuka myszki do gier to za tą cenę warto brać, chociażby po to by przetestować, jeśli się nie spodoba to może szukać dalej, ale przejść obojętnie obok niej nie radzę :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#35
hehehe z uzależnienia nie tak łatwo wyjść... Ewelina, szykuj tam już $$ na kolejną myszkę ^^
Odpowiedz
#36
(04-07-2017, 05:23 PM)Hya napisał(a): hehehe z uzależnienia nie tak łatwo wyjść... Ewelina, szykuj tam już $$ na kolejną myszkę ^^

ani słowa więcej :D ja już jestem spłukana :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#37
Przymierzylem dziś pare myszke i SS sensei(z myślą o dm pro/s), g203 i razer deathhadder chroma. Wszystkie 3 leżą mi dosyć dobrze. Do kształtu sensei jestem przyzwyczajony, bo jeszcze rok temu miałem a4tech x750 (używałem tych myszek przez prawie 10 lat), mimo tego ze g203 jest mniejsza bardzo fajnie mi lezala w dloni, a razer, no inny ale dobrze. Mysle, czy wziac dm pro czy g203 :P ?
Odpowiedz
#38
Wolałbym g203
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#39
moze źle napislem :P Mysle, czy wziac dm pro S czy g203/g pro :P ? zowie fk2(rozmiarowo wydaje mi sie najlepsza, wlasnie bliska dm pro S i pierwotnej mojej x750) skreslilem przez dziwny scroll
Odpowiedz
#40
jeszcze jedno meczace pytanie: jest jakas odczuwalna roznica miedzy g203 i g pro ? (podkresle ze uzywalem myszek a4tech'a ... a nie prawdziwych topowych myszek)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.