• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 300zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS rival 100 i a4tech x7 ...
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: średnia
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 35 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:go i głownie fps.
  • jaką masz obecnie podkładkę: steelseries qck
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam bocznych
  • twój budżet: 200-300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: fintertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
    18,5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: może na claw, nie potrawie trzymać na palmie, po chwili ponoszę palce
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: nie leży w dłoni prawidłowo, sensor taki se.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): ma być wygodna i dobra, nie kupuje myszki dla szpanu tylko dla komfortu :)
myslalem nad DM1 pro i zowie FK-2
Odpowiedz
#2
Do fingera to fk2 i Logitech g203/G pro na upartego jeszcze ec2-a. Lub g403 od logitechu ale to musiałbyś przymierzyć czy nie za duża
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
a do clawa ? nie wiem czy fintertip trochę nie blokuje przy graniu w cs, szczególnie na niskich czułościach
Odpowiedz
#4
to chyba ty najlepiej wiesz ;) Zapewne zamachy na fingerze robi się mniej wygodnie niż na palmie, ważne żeby myszka była wygodna pod twój sposób trzymania.
PS na clawie też nie macha się najwygodniej ;p
Odpowiedz
#5
jeżeli taki Rival 100 Ci nie pasował, który ma akurat bardzo dobry kształt pod claw/fingera to rozważałbym EC2-A lub G403 (tutaj jednak, może być rzeczywiście za duża). FK1/DM1 byłyby takimi dłuższymi Rivalami 100, nie wiem jak by to wpłynęło na twój chwyt.
Odpowiedz
#6
(03-21-2017, 08:27 AM)Czyszczu napisał(a): to chyba ty najlepiej wiesz ;) Zapewne zamachy na fingerze robi się mniej wygodnie niż na palmie, ważne żeby myszka była wygodna pod twój sposób trzymania.
PS na clawie też nie macha się najwygodniej ;p
z tym najlepiej to wiesz :P myślałem kiedyś ze obróbkę graficzna najlepiej sie robi dobra myszka :P trochę poczytałem i kupiłem tablet graficzny bez którego teraz mi się kiepsko pracuje :) . Chce mieć lepsza precyzje w ruchach, wiec jeśli mam nawet zmienić chwyt to się jakoś nauczę :P to dane wymiary pod palm? (byle plaska) fk1 ?
Odpowiedz
#7
Ja bym ci polecił Dream Machines DM1 Pro S
uniwersalna myszka własnie pod ciebie, był byś z niej 100% zadowolony + dodatkowo najlepszy obecnie dostępny sensor na rynku

zobacz sobie tutaj na filmiku jak się prezentuje względem fk1
https://www.youtube.com/watch?v=Irz7BmoLSRA
Odpowiedz
#8
DM1 można łatwo przymierzyć biorąc do ręki SS Senseia - mają te same kształt 1:1. FK1 jest trochę węższa i dłuższa.
Odpowiedz
#9
staram sie grac lekkim palmem i sie udaje , tylko sugestie pod palm to myszka wieksza niz dlon o 1 cm :| dm1 jest ciekawy ale martwia mnie ploty o bledach w dzialaniu np. podwojnym kliku. Stad mysle nad FK1/2 lub EC1/2. a moj steel series jest pozyczony. ale rival 300 wg mnie jest bardzo duzy i wypukly co mi nie pasuje bo mam wrazenie ze mam pokurczony nadgarstek.
Odpowiedz
#10
Sproboj fk1/za12 lub może ec2-a
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.