• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 300zł
#11
idzie sie przyzwyczaic do trzymania palm, DM1 pro S czy FK1 ? nie wiem ktora myszka by byla jeszcze miare plaska i dawala sie do dloni 18,5 cm
w FK1 jest podobno jakis dziwny scroll , to prawda czy tylko dla przeczulonych ?
Odpowiedz
#12
prawda, niekoniecznie musi przeszkadzać, ale nie jest najprzyjemniejszy
palm w DM1 Pro i FK1 to jak ktoś ma małą dłoń i palm lepiej na DM1 niż na FK1 jak już
moim zdaniem masz za dużą dłoń
Odpowiedz
#13
(04-01-2017, 02:16 PM)Czyszczu napisał(a): prawda, niekoniecznie musi przeszkadzać, ale nie jest najprzyjemniejszy
palm w DM1 Pro i FK1 to jak ktoś ma małą dłoń i  palm lepiej na DM1 niż na FK1 jak już
moim zdaniem masz za dużą dłoń

A masz coś do zaproponowania ? byle niska. teraz z przymusu mam a4tech x-748k to dla mnie ta myszka jest koszmarna, nie mówiąc ze nadgarstek po niej boli ;/
Odpowiedz
#14
Kumplu, a nie myślałeś o G203? Niższa od Dm1, cenowo okej. Może być tylko problem z lekko chodzącymi przyciskami, ale to musisz sprawdzic na własną rękę :/
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#15
jak masz czysty palm to jedną z lepszych opcji jest SS Rival 300. Bezpieczna opcja że tak powiem dla palmowiczów ;)
Odpowiedz
#16
Za12 zamiast fk1 jak palm moim zdaniem
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
Eeee ZA12 za mała będzie, już lepsza niż FK, ale generalnie ona przeznaczona jest pod clawa, nie palma
Odpowiedz
#18
Za12? Wątpię. To za11
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
Dawno mnie tu nie było i dawno myszki nowej nie kupiłam, więc kupiłam :D Logitech G203 bo korciło mnie jaka ona jest :D Z recenzji wyczytałam że kształt trochę wypukły nie każdemu może pasować i tego się obawiałam i że przyciski są głośne i tego też się obawiałam. No więc tak, dziś do mnie przyszła. Pierwsze wrażenie to właśnie ten kształt nieco inny, ale o dziwo aż tak bardzo mi nie przeszkadza, bardziej przeszkadzają mi bardzo głośne przyciski główne. Być może głośniejsze od Zowie lub na równi głośne. Rolka miodzio - cicha, przyciski boczne też fajne, ciche. Na początku myślałam, no trudno sprzedam ją. Ale kurcze jedna gra, druga gra, trzecia gra, o cholera dobrze mi idzie, dużo lepiej niż poprzednimi myszkami. Mimo dziwnego kształtu myszka bardzo dobrze leży w dłoni, wręcz aż stanowi całość z dłonią, świetnie się komponują, nawet lekko się potrafi przyczepić, mimo powierzchni dość śliskiej, ale to tylko pozory, co jest na plus. Tak dobrze trzyma się dłoni, że wcelowanie w przeciwnika w grze to przyjemność, prowadzenie celownika na celu miodzio. Nie bez powodu nazywają ją świetną myszką dla graczy. Jest solidna, wytrzymała, przyciski wyglądają na bardzo solidne, w które można stukać, ciskać i nic się raczej nie stanie. I to że są głośne to już wiem dlaczego, bo są solidne, do gier, coś za coś. Dlatego zostawiłam tą myszkę tylko do gier. Do pracy, po systemie, po internecie jak dla mnie to zbyt głośne przyciski, bolą mnie uszy, a jeszcze jak nie mieszkam sama to wiem że może to drażnić, gdyby były cichsze to byłaby to wszechstronna myszka również do pracy. Póki co dzięki niej zdobywam punkty w grze :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#20
Nie ma za co Ewelina :D jak milem g203 to wbiłem w 2 rangi w cs a teraz nie mam czasu ale na g403 mam różnie raz super a raz średnio bym powiedział :/
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.