• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 250zł do FPS
#21
Wygląda to tak, że:
Kciuk - trzymam clawgripem, tylko połową tej "drugiej części kciuka" jakby po drugiej stronie paznokcia.
Wskazujący na LPM tak samo claw gripem, również tą częścią palca z drugiej strony paznokcia, a reszta w powietrzu
Środkowy leży tak samo delikatnie oparty na scrollu
Palec serdeczny tak samo jak wskazujący

Mały palec trzymam tak, że również claw gripem trzyma myszkę, ale nie zupełnie swoją siłę koncentrując w bok, a raczej w stronę moją dociskając myszkę do mojej prawej części dłoni. To chyba przez to, że myszka ma wyprofilowany prawy bok w taki sposób, że palec tam może ją w ten sposób trzymać i tak się musiałem przyzwyczaić.

[Obrazek: myszkie.jpghttp:]

Śródręcze - leży w taki sposób, że głównie prawa część śródręcza (pod małym palcem) dotyka myszki,  lewa część (pod kciukiem) i dolna na środku.

[Obrazek: raczka.jpg]
Odpowiedz
#22
Jak ktoś nie rozumie, to po prostu op tak jakby małym palcem ciągnie myszkę do siebie ;d
Odpowiedz
#23
(03-20-2017, 08:29 PM)akatrosh napisał(a): Jak ktoś nie rozumie, to po prostu op tak jakby małym palcem ciągnie myszkę do siebie ;d

Nie żebym od razu ją do siebie ciągnął, ale jednak bardziej w tą stronę układam palec i w tą stronę myszkę trzymam, bo tak jest obecna myszka wyprofilowana.
Odpowiedz
#24
Tak teraz poczytałem i ciekawi mnie jak jest z tym kablem w G403. Podobno jest dość ciężki i może krępować ruchy. Ktoś coś?
Odpowiedz
#25
Nawet gdyby tak było zawsze można kupić MB, a od biedy zrobić własne - u mnie robi za nie lampka :p
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#26
U mnie w g403 obyło się bez mb. Kabel jest spoko nie krępuje ruchów jak w Dm1 pro s :p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#27
W Dm1 pro S kabel znacznie lepiej współpracuje z MB, da się go tak ułożyć, że nie szura, w G403 nie da się tego zrobić.

Ja bym rozważył Zowie EC2-A przy takim chwycie.
Odpowiedz
#28
(03-21-2017, 06:41 AM)Moon napisał(a): Nawet gdyby tak było zawsze można kupić MB, a od biedy zrobić własne - u mnie robi za nie lampka :p

Nie bardzo lubię jak mi coś ciągnie myszkę w przeciwną stronę. Już chyba wolałbym lekko ciężkawy kabel :)


(03-21-2017, 08:25 AM)t4co napisał(a): W Dm1 pro S kabel znacznie lepiej współpracuje z MB, da się go tak ułożyć, że nie szura, w G403 nie da się tego zrobić.

Ja bym rozważył Zowie EC2-A przy takim chwycie.

Zowie EC2-A jest jeszcze większa od G403 i wykracza poza mój budżet. Dodatkowo ma chyba słabszy sensor?


Myślę tak, że w sumie ta G403 mogłaby być spoko. W najgorszym przypadku sprzedam ją na allegro (skoro i tak kupi się za 229 zamiast 279, to taka "używana" pewnie pójdzie za 230? :P).
Odpowiedz
#29
200max.

Ec2-a jest mniejsza
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#30
Kumplu ale wiesz, że zadaniem MB nie jest "ciągnięcie" kabla tylko jego trzymanie w taki sposób aby nie haczył o biurko/brzeg podkładki i nie krępował naszych ruchów? :/
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.