• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 250zł do FPS
#1
Cześć,

potrzebuję zmienić swoją myszkę na jakąś lepiej nadającą się do grania. Mam do wydania 250zł.
Zależy mi na dobrej precyzji i wygodzie.
Wszystkie informacje postaram się jak najdokładniej podać według wzoru:
  • jaką obecnie myszkę używasz: Tracer Pert TRM-503
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia (zależnie od gry, ale staram się grać na niższych)
  • czułość w Windows: 6/11 
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak sterowników do myszki ;p
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Obecnie około 20cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Głównie CS:GO i z myślą o tej grze planuję zmienić mysz
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Sense Meteor Blue 2mm
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Podczas gry LPM, PPM i scroll. W przeglądarce dodatkowo dwa boczne "przód" i "wstecz". Mile widziany jest również przycisk do zmiany DPI (wystarczy jeden zapętlony).
  • twój budżet: 250zł
  • jaki chwyt stosujesz: Claw Grip, ale śródręcze trzymam całe na myszce, na przyciskach tylko końcówki palów (jakby od górnej połowy tej "trzeciej części" palca). Kciuk i mały palec po bokach również tak samo. Nie wiem czy to ważne, ale zaobserwowałem też ostatnio, że gdy się bardziej skupiam w grze to odrywam dużą część śródręcza od myszki. Nie wiem czy to już pod fingertip nie podchodzi..
    Gram raczej nadgarstkiem, przedramieniem głównie większe ruchy.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+3+1 (środkowy na scrollu)
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Praworęczny 
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku): 1,8 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Chyba nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Precyzję (czasem dziwnie reaguje na drobny ruch podczas gry w CS:GO) i być może wagę. Materiał też jest bez szału w dotyku. Dodatkowo jest już trochę wytarta.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Podświetlenie jest mi obojętne. Dobrze jakby boki dobrze się trzymały (gumowane itp)
Jak na tą chwilę przeglądając internet wyszukałem sobie kilka propozycji. Niestety raczej nie mam okazji ich nigdzie przymierzyć, bo w sklepach sieciowych ciężko z tym na półkach. http://www.morele.net/inventory/info/OKHrks/
Póki co najbardziej skłaniam się ku matowej DM1 Pro S, ale tak jak pisałem, nie miałem okazji jej przymierzyć, więc muszę zdać się na Wasze doświadczenie z powyższym szablonem. 

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Logitech g403 za 229 w xkom :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
(03-20-2017, 04:49 PM)Amok napisał(a): Logitech g403 za 229 w xkom :)

G403 w x-kom kosztuje 279 zł. G402 jest za 229 w x-komie jak widzę, ale to już chyba nie to samo.
Odpowiedz
#4
Jest za 229zł tylko trzeba wpisać kod rabatowy. Chyba nie widzisz...
Odpowiedz
#5
Ok racja :P Nie zwróciłem na to uwagi.
Wydaje się ciekawa, dodatkowo na PMW3366. Nie wiem czy nie będzie za duża. Myślicie że w x-kom można oglądać sprzęt? Nie wiem czy mają tam taki na wystawie, a jestem ciekaw czy można poprosić z magazynu do obejrzenia i zmacania.
Odpowiedz
#6
JEsli maja to można, jeśli nie to zamow i przymierz w sklepie albo zamów i masz 14 dni na zwrot :) leży zajebiscie, ciagle myśle czy ja zostawić czy sprzedać ;D bo jednej muszę się pozbyć
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
(03-20-2017, 06:15 PM)Amok napisał(a): JEsli maja to można, jeśli nie to zamow i przymierz w sklepie albo zamów i masz 14 dni na zwrot :) leży zajebiscie, ciagle myśle czy ja zostawić czy sprzedać ;D bo jednej muszę się pozbyć

No czy leży zajebiście to już chyba zależy od chwytu i rozmiarów ręki.. Może Tobie leżeć, a mi już niezbyt :P Na pewno jest to bardzo fajna opcja i z tą zniżką jest 10zł droższa od DM1 Pro S, a wydaje się dużo ciekawsza.

A jak jest w niej z tym scrollem? Bo coś widziałem chyba na test-gear, że scroll nie jest jakiś najlepszy.
Odpowiedz
#8
Jest dobry nawet bardzo tylko jest wada fabryczna w niektórych ze lata porostu jak się myszka poruszy ale to wymieniają na gwarancji myśle ,ma bardzo wygodny kształt myśle ze dla każdego ponieważ nie słyszałem negatywnych opini
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
(03-20-2017, 06:32 PM)Amok napisał(a): Jest dobry nawet bardzo tylko jest wada fabryczna w niektórych ze lata porostu jak się myszka poruszy ale to wymieniają na gwarancji myśle ,ma bardzo wygodny kształt myśle ze dla każdego ponieważ nie słyszałem negatywnych opini


A G pro? Nie wiem jak w G403 może być z tym, że jest 4mm wyższa niż moja obecna myszka. Z drugiej strony G pro jest sporo mniejsza i nie wiem czy nie będzie za mała. Kusi cena - 309zł, z kodem rabatowym 209zł :P
Odpowiedz
#10
G pro ma116 mm długości a g403 124 wiec roznica jest, nie powinna być za mała , mam dłoń 18.5 i jeszcze myśle ze ludzie do 20cm są w stanie wygodnie ja chwycic ::
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.