• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 250zł do FPS
#11
(03-20-2017, 06:56 PM)Amok napisał(a): G pro ma116 mm długości a g403 124 wiec roznica jest, nie powinna być za mała , mam dłoń 18.5 i jeszcze myśle ze ludzie do 20cm są w stanie wygodnie ja chwycic ::

A w jaki sposób trzymasz mysz podczas gry?
Odpowiedz
#12
Nie będę zakładał kolejnego tematu, zadam pytanko po prostu tutaj - Amok, wiesz może jak powierzchnia G403 ma się dla ludzi z problemem mocno pocących się dłoni? Nieszczęśliwie mam właśnie ten problem, a zastanawiam się nad kupnem nowej myszki(to nic pewnego, po prostu przełączniki w Rivalu 100 zaczynają już mnie irytować :D).

=EDIT=
Spidster też czegoś dla ciebie na pewno poszukam. Nie wiem oczywiście jak to będzie, ale będę informować :D
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#13
(03-20-2017, 07:14 PM)Moon napisał(a): Nie będę zakładał kolejnego tematu, zadam pytanko po prostu tutaj - Amok, wiesz może jak powierzchnia G403 ma się dla ludzi z problemem mocno pocących się dłoni? Nieszczęśliwie mam właśnie ten problem, a zastanawiam się nad kupnem nowej myszki(to nic pewnego, po prostu przełączniki w Rivalu 100 zaczynają już mnie irytować :D).

=EDIT=
Spidster też czegoś dla ciebie na pewno poszukam. Nie wiem oczywiście jak to będzie, ale będę informować :D

W sumie to też mi się zdarza, że ręce mi się pocą jak mam więcej niż 23-4 stopnie w pokoju więc również jestem ciekaw, a nie pomyślałem o tym wcześniej. Sporo piję i mam zawsze butelkę wody przy biurku, więc problem z poceniem sobie tak rozwiązuję :P Dodatkowo polecam grac w jeansach :)
Odpowiedz
#14
Palm grip
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
(03-20-2017, 07:14 PM)Moon napisał(a): Nie będę zakładał kolejnego tematu, zadam pytanko po prostu tutaj - Amok, wiesz może jak powierzchnia G403 ma się dla ludzi z problemem mocno pocących się dłoni? Nieszczęśliwie mam właśnie ten problem, a zastanawiam się nad kupnem nowej myszki(to nic pewnego, po prostu przełączniki w Rivalu 100 zaczynają już mnie irytować :D).

=EDIT=
Spidster też czegoś dla ciebie na pewno poszukam. Nie wiem oczywiście jak to będzie, ale będę informować :D

Mi się pocą ręce bardzo nie wiem czemu, jest git nie wyślizguje się dpi 400 1.8 sens wiec się namaham troche
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
Spidster mi kompletnie nic nie pomaga jeżeli chodzi o potliwość dłoni :D
btw. 18 cm od linii kciuka do najdluzszego palca? Ty zmierzyłeś całą dłoń? :P
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#17
(03-20-2017, 07:26 PM)Amok napisał(a): Palm grip

No to różnica chyba jest :P Ogólnie to dopóki nie zacząłem jakieś 5 dni temu ogarniać szukania nowej myszki, to dla mnie każda myszka była zwykłą myszką, każdą się jakoś tam trzymało i każda miała jakieś światełko na dole... Może to przesada z tymi chwytami? :P
Odpowiedz
#18
(03-20-2017, 07:30 PM)Moon napisał(a): Spidster mi kompletnie nic nie pomaga jeżeli chodzi o potliwość dłoni :D
btw. 18 cm od linii kciuka do najdluzszego palca? Ty zmierzyłeś całą dłoń? :P

Całą, tak jak na obrazku kazali :) Tak mam 18cm. Od kciuka linii kciuka to tak z 12cm. 

Ogólnie to tak na oko biorąc linię kciuka, bo ja go na 90 stopni względem wskazującego nie potrafię ustawić w naturalny sposób, a i z pomocą drugiej ręki ciężko idzie :P Ma być od linii kciuka czy na 90 stopni względem wskazującego od kciuka? U mnie to różnica gdzieś 1,5cm..
Odpowiedz
#19
Jakaś roznica ? Wyprostowane palce albo zgięte a w obu srodrecze leży i dotyka myszki w innym wypadku jest to fingertip
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#20
(03-20-2017, 07:35 PM)Amok napisał(a): Jakaś roznica ? Wyprostowane palce albo zgięte a w obu srodrecze leży i dotyka myszki w innym wypadku jest to fingertip

Włączyłem sobie CS'a teraz i zobaczę jak dokładnie trzymam rękę na myszce podczas gry kiedy robię to automatycznie i zaraz napiszę, żeby było łatwiej coś wybrać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.