• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś w podobie do DA
#21
Myślę, że wezmę coś spomiędzy DM1 Pro S/FK1/G403, może rozważę EC-1A, ale muszę poprzymierzać ^^
Odpowiedz
#22
Każda myszka jest trochę inna. Zrób jak wielu w tych czasach, kup 2-3 myszki i jedną do 14 dni odsyłasz.
Odpowiedz
#23
Byłem wczoraj w sklepach, poprzymierzałem różne myszki i żadna mi nie siadał, tylko jakiś G900 (chyba tak się nazywał) ale to też tak nie do końca i wziąłem po prostu DA Elite i jestem zadowolony :D
Odpowiedz
#24
Byłem w salonie x-kom przymierzyć 4 myszki, (zająłem kolejkę na jakieś 15min xD). G403, Zowie FK2, Zowie EC-2A i Zowie ZA12. Do tej pory użytkowałem DA Chroma i to do g403 byłem najbardziej przekonany. No to tak, moja opinia: Pierwsza myszka jaką dostałem do przymierzenia to właśnie G403, złapałem i... czar prysł. Złapałem takim niby claw niby palm/claw, prędzej to drugie. Szczerze wyszło na to, że to druga najgorsza pod względem chwytu dla mnie, reszta była bardzo dobra oprócz głównych przycisków, które też mi nie pasowały, były takie miękkie, mało sprężyste (nie dla mnie). Najgorsza pod względem chwytu okazała się FK2. Położyłem rękę i od razu mówię do gościa, że ta odpada. Następnie przymierzam Zowie EC2-a i tak się okazała bardzo wygodna, wygodniejsza niż deathadder, ale czułem, że, to będzie to samo, czyli mój aim nie będzie na tyle pewny i celny. (na + scroll z tego co pamiętam). Na koniec przymierzyłem Zowie ZA12 i miałem dylemat czy EC2-a czy ZA12. Do ZA12 byłem najmniej pewny bo te przyciski po prawej stronie mnie odstraszały, ale kiedy wziąłem ją ręki to od razu wiedziałem, że to mój typ i po chwili zakupiłem, a koleś się śmiał, bo mówiłem, na początku, że ta raczej odpadnie, ale sprawdzę :D. Pewny chwyt, powierzchnia o wiele lepsza od tej w DA Chroma. Czuję ociupinkę opuszkiem palca serdecznego przycisk z prawej strony, ale powoli się przyzwyczajam do nowego ustawienia palca serdecznego. Niestety nie mogę teraz przetestować myszki w CS:GO, mogę natomiast w BO2, tyle, że też na innej podkładce bo Roccat Taito Control. Ogółem używam PROPAD EXTRA LARGE.

Jest tylko jedno ale. Nie wiem czy to wina sensora, czy podkładki czy laptopa, ale kiedy podniosę na chwilę myszkę, tak 2,3 sec i położę i po pół sekundy wykonam ruch to myszka przez chwilę stoi w miejscu. Nie wiem czy tak ma być. Ogółem w grze na szybko sprawdziłem to jak wykonuje szybsze obroty i podnoszę myszkę z powrotem na miejsce to nie ma tego problemu. (edit: zagrałem chwile w cod bo2 na taito control i jednak nawet podczas szybkich ruchów w senie przesunięcia myszki w powietrzu i opuszczenia jej, przez pol sec kursor się nie rusza i jest to dla mnie nie dopuszczalne, natomiast na biurku ten problem wystąpił mi może raz i do tego krócej ok. 0,2 sec sensor nie reagował. (tak btw. poziom w codzie jest strasznie niski (nowa myszka od godziny, z podkładką czy bez i tak wyzywają od cheaterów xD)

Ogółem mam zamiar kupić nową podkładkę, bo w PROPAD EXTRA LARGE nagle wyskoczył mi jakiś taki guz na środku podkładki, taka lekka górka którą niestety czuć pod myszką. Zastanawiałem się nad Roccat Taito 2017 a Zowie G-SR, z czego priorytet mają te większe.

Dzięki t4co za propozycję ZA12 bo nigdy bym jej nie wziął pod uwagę w zamówieniu.

edit2: Nie no jeżeli wykonuję ruch myszką tak aby na pulpicie kursor przesunął się o 1-3cm podniosę myszkę i położę spowrotem na to samo miejsce to sensor nagle przestaje działać na moment, Głównie 0,5sec do sekundy, a nawet do 2-3sec. Jeżeli to wina powierzchni na jakiej pracuje czy po prostu wadliwy produkt to półbiedy mogę oddać i poprosić o nową myszkę, ale jeżeli to wina ogółem sensora i reszta myszek za12 tak samo ma to jestem zawiedziony bo kształt ma idealny dla mnie. W DA chroma nie mam tego problemu, więc to nie wina laptopa
Odpowiedz
#25
Nie mam takiej przypadłości w Za12 wiec sprawdź na innej podkładce kompie a jeśli nic nie da to reklamuj :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#26
Nie zawsze tak jest, na rogach podkładki gdzie mam mniej startą i brudną podkładkę zdarza się to rzadziej, a nawet krócej, więc mam nadzieję, że to wina powierzchni. Tyle, że to też znaczy, że Chroma ma lepszy sensor.
Odpowiedz
#27
Ja w ZA13 nic takiego nie miałem, może to być wina podkładki, jeżeli w startych miejscach się to dzieje, a w innych nie. Jeżeli chcesz się upewnić, że to nie wina myszki, to możesz kupić jakąś najtańszą SS qck i sprawdzić, czy tam ten problem też występuje.
PS. Dziś zamówiłem Taito 2017, jak dojdzie, to mogę zrecenzować zanim kupisz :d
Odpowiedz
#28
Mam ogółem 4 podkładki, natomiast dopiero w weekend będę mógł sprawdzić na pozostałych 3. W weekend ogółem będę mógł sprawdzić na 2 różnych komputerach i na 3 różnych podkładkach. Mam nadzieję, że to tylko wina powierzchni na której sensor przestaje odpowiadać przez chwile.

Akatros, było by super. Chociaż bardziej jestem przekonany za Zowie G-SR z powodu rozmiaru.
Odpowiedz
#29
Mój problem wygląda tak: https://www.youtube.com/watch?v=3zydKb8vJco
Nawet nie muszę podnosić myszki, żeby mi się sensor zacinał
Odpowiedz
#30
jak podnosisz mychę i potem szybko robisz ,,zamach" to najprawdopodobniej chodzi o ten bug
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.