• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś w podobie do DA
#1
Cześć. Zacząłem pisać to w innym temacie, ale stwierdziłem, że nie będę robił syfu w czyimś temacie. Więc genralnie szukam czegoś o kształcie Deathaddera, tylko trochę większego, najlepiej z oplatanym kablem, chodź nie koniecznie. Myślałem nad EC1-A, ale boję się, że bardziej będzie przypominała ZA, niż Deathaddera, że będzie zbyt mało wyprofilowana. Przekopiuję wzór, bo może jakaś informacja się przyda. 

Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: Obecnie ZA13, miałem większą styczność również z Razer Deathadder, Naga Hex, Naga
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Mniej więcej całą podkładkę. 
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch 
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Speed Large
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam 1 bocznego
  • twój budżet: Bez ograniczeń
  • jaki chwyt stosujesz: Coś w stylu PalmoClawa
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2,2-2,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Jest to obojętne, moja ręka się dostosuje
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Raczej tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: ZA13 jest za mała. Deathadder niby wszystko spoko, ale jednak  troszkę za mały. 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Raczej brak.
Jeżeli coś bez oplotu, to proszę o polecenie jakichś Mouse bungee, bo w innym razie, ciężko mi będzie funkcjonować ^^
Odpowiedz
#2
Z takich typowo dużych myszek: Cougar Revenger, Gigabyte XM300, Logitech G502, Roccat Kone XTD Optical, CREATIVE Siege M04, CM Sentinel III.
Odpowiedz
#3
XM300 z tych powyższych uznałbym jak jedyną sensowną propozycję.
Odpowiedz
#4
Mnie mocno zastanawia G402, bo wydaje się bardzo OK kształtem, ale nie wiem jak z resztą. Myślę też nad Deathadderem Elite i najwyżej jakoś bym przeżył ten rozmiar.
Odpowiedz
#5
A g403? Wydaje mi się ze ludzie o większych dłoniach niż 19 utrzyma im się ja komfortowo
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Też byłbym za G403, w sensie bardziej niż za G402.
Odpowiedz
#7
Boję się jej, bo wydaję się cholernie mała, ale może faktycznie trzeba ją sprawdzić ;d
Odpowiedz
#8
A wie ktoś, czy ta G403 jest normalnie wystawiana w sklepach, czy raczej jej tam nie przymierzę?
Odpowiedz
#9
W Krakowie w Saturnie normalnie była na wystawie a w xkomie po poproszeniu można przymierzyć inne sklepy nie wiem
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Do maczet daleko mam ;_; Mam nadzieję, że w Poznaniu gdzieś znajdę, bo nie mam ochoty bawić się w zamawianie i odsyłanie
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.