• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkładka pod razer deathadder
#21
Taito nowsze musi mieć dopisek 2017.
Opór masz jak to w standardowych wolnych podkładkach. Myszkę łatwo zatrzymać. chodzi o to, że Taito 2017 przypomina G-SR, tzn zapewnia bardzo dobrą kontrolę, przy tym jest większa, nie traci tak szybko właściwości.
Np. na QCK bardzo łatwo zatrzymać myszkę, ale opór jest duży :p Na Taito również łatwo zatrzymać, ale sama podkładka nie ma takiego oporu (chociaż posiada, tylko mniejszy). Taito trochę "wyhamowuje" ruchy - moim zdaniem jak nie jesteś ultra pro slow low sens to traktować można to jako zaletę ;)
Z kolei bazując na moim dość małym doświadczeniu stosunkowo tanią, dużą, dość szybką podkładką jest Propad i na nim myszkę da się komfortowo zatrzymać, jak w wolnych podkładkach. Z pozycji "0" lekki opór jest, ale wraz z drobnym ruchem znika i myszka może się rozpędzić :D mam nadzieje, że czaisz. W skrocie czuć opór (mniejszy od w/w wcześniej padów), ale jest zdecydowanie szybsza, a grip (łatwość zatrzymania myszki) oceniłbym na taką 8. W zasadzie to podobnie jak na standardowym Taito.
Podsumowując, Propada wziąłbym do bd niskich czułości, a Taito do tych nieprzesadzonych ;D
Odpowiedz
#22
Posiadam PROPAD EXTRA LARGE, ale wyskoczyła mi jakaś górka na podkładce, którą czasami czuć pod myszką co mnie denerwuje. Nie lubię kupować tego samego. Jadę zaraz do salonu xkom oddać nową Zowie ZA12 z powodu sensoru i zamówić Zowie G-SR. Moja czułość to 400 dpi i 2.25 sens w csgo/cod. Czyli taki low/mid sens.
Odpowiedz
#23
górka? daj screena
u mnie jak przyszła to jedyna "dolegliwość" to delikatna "blizna", tak jakby ktoś nożem naciął lekko (ale to raczej tylko widać, nie wpływa na ruch myszki)
Odpowiedz
#24
Ciężko będzie zobaczyć na podkładce, ale wyraźnie czuć pod palcem czy pod myszką. Na szczęście jest ona na środku podkładki, a ja głównie mam myszkę u samej góry. Jeżdżę pod podkładce jak tylna wycieraczka w samochodzie to ją omijam, ale w skrajnych przypadkach na nią najadę.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.