• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkładka pod razer deathadder
#1
cześć, poszukuje podkładki pod razera, aktualnie gram na goliathus speed do której wrociłem z taito(ta wydawała mi się dziwna, miała jakiś nierówny ślizg), a goliathus już się po prostu zużył, a że nie lubie wracać 2 razy do tej samej rzeki to szukam czegoś nowego, myślę, że do 100zł, musi być tak samo duża jak tamte podkładki. Myślałem nad zowie g-sr, xtrfy xgp1, corsair mm200 large, ale jestem otwarty na różne propozycje, ma być do csgo więc musi być precyzja :D

jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): razer deathadder
jaką masz podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: taito, goliathus speed, taką jak goliathus mniejwięcej jeśli chodzi o szybkość
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): mateiriał
jaki rozmiar by Cię interesował:large
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:niekoniecznie
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:średnia pod fpsy
czy podkładka musi być kupiona w Polsce?:tak
maksymalna cena za podkładkę?:150zł
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.):brak
jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
Dobór podkładki

jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)
jaką masz podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
jaki rozmiar by Cię interesował:
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
maksymalna cena za podkładkę?
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#3
miałeś taito stare czy wersję 2017 ?
Odpowiedz
#4
stare taito i oprócz dziwnego ślizgu miałem wrażenie że ciężko na niej wyhamować
Odpowiedz
#5
mylne wrażenie z tym hamowaniem, bo ta podkładka akurat poza tym, że łatwo zatrzymuje myszkę to jeszcze sama wyhamowuje nasze ruchy ; )
Taito 2017 jest sporo lepsza, wyrównany ślizg, coś jak G-SR.
Odpowiedz
#6
Zwykła Taito ma po prostu mniej równy ślizg.

Coś pokroju Goliathusa to Natec M12, tania i dobra. Warto spróbować.
Odpowiedz
#7
nie muszę się ograniczać z budżetem wiec celuje chyba w coś lepszej jakości oczywiście nie ujmując natecowi
Odpowiedz
#8
Natec m12 jest na prawdę spoko, nie ma się czego bać
Odpowiedz
#9
To jest dokładnie ta sama powierzchnia co Mionix Alioth, a ta tania nie jest.
Odpowiedz
#10
martwi mnie tylko to, że ta podkładka dosyć szybka, a szukam czegoś właśnie średnio szybkiego
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.