• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkładka pod razer deathadder
#11
Spróbuj Zowie G-SR, wydaje mi się że spełni Twoje oczekiwania. Osobiście wybrałbym jednak Taito 2017 - gra mi się na niej po prostu lepiej (miałem bezpośrednie porównanie tych dwóch podkładek), nie ma mowy nierównym ślizgu.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#12
+ jakościowo lepsza (nie traci tak szybko właściwości)
Odpowiedz
#13
czyli celowałbym w nową taito to jeszcze pytanko, czy wiele nowa taito różni się od goliathus speed i czy jest wolniejsza od natec m12 i goliathus czy może szybsza, ogólnie takie zestawienie > < >
Odpowiedz
#14
zestawienie podkładek:
http://www.test-gear.pl/wp-content/uploa...dek-x2.jpg
Odpowiedz
#15
a jeśli mam taito tą starą to warto wymieniać na tą 2017?
Odpowiedz
#16
nawet bardzo, dużo lepsza jest
Odpowiedz
#17
to ostatnie pytanko jeszcze o
qck+ albo qck heavy jak jeszcze one w stosunku do tej nowej taito, bo niestety nie ma ich recenzji :(
Odpowiedz
#18
Dużo gorsze
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
zależy jak się patrzy. Ale jakościowo - przepaść. Ślizgowo zależy od preferencji, ale Taito zapewnia również sporą kontrolę a przy tym nie ma takiego oporu. W skrócie masz hajs to bierz Taito ;D
Odpowiedz
#20
Jaką podkładkę pod Zowie ZA12 polecacie? Zastanawiam się nad tą Taito 2017, a Zowie G-SR z czego bardziej wolałbym G-SR (czarna) ze względu na większy rozmiar. Plagocki wyżej napisał, że taito 2017 jest lepsza według niego.

Ja potrzebuję podkładki, która będzie miałą jak najmniejszy opór podczas ruchu myszką z miejscu przy jednoczesnym bardzo dobrym zatrzymaniu myszki.

I czy ta roccat taito 2017 to jest ta: https://www.x-kom.pl/p/184902-podkladka-...shiny.html ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.