• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do cs, wybór
#31
DT 990 600Ohm to moje ulubione słuchawki i z całą pewnością są warte 400 zł, obawiam się jednak że na Twojej obecnej karcie nie odkryjesz ich potencjału. Są nieco wymagające, wypadałoby podpiąć je do wzmacniacza słuchawkowego. Zrąbałeś trochę - trzeba było brać wersję 250Ohm.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#32
Cześć właśnie jakąś godzinę temu przyszły słuchawki ale mam problem bo nigdzie nie jest napisane ile ohm one mają niby powinno pisać na jacku ale niema ;\ na pudełku również niema żadnej informacji..
paragon i faktura też
można jakoś to sprawdzić ? na pudełku tylko jest napisane wszystkie ohm i gwiazdki przy każdej

a tak na marginesie słuchawki super tylko wszystko słychać co słucham :D

tutaj zdjęcia wrzucam: http://fotowrzut.pl/91JZUSKYPE
Odpowiedz
#33
Wtyczka w moim egzemplarzu posiada stempel - 600 Ω

Według informacji na stronie posiadasz wersję 250 ohmową - https://support.beyerdynamic.com/hc/en-u...Edition-is-

"The impedance is sometimes hot stamped onto the plastic shaft of the plug" - zastanawia mnie jednak wyrażenie "sometimes".. :P

EDIT: Pudełko nie posiada innego numeru seryjnego? 
481807010204 wujek gugiel nie wyszukuje.

Wydaje mi się jednak, że kupiłeś wersję 250Ω - gratuluję, znakomite słuchawki do elektroniki i rocka.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#34
Czyli mam 250 ewentualnie 32 ^^ czyli do tej mojej pierdziawki creativa są idealne,
własnie sugerowałem się tym stemplem ale jak go niema to ok, na poczatku na aukcji gość napisał 600oh, potem usunął dlatego się sugerowałem że mam 600ohm.
Dzwoniłem do niego teraz ale on również nie wie w końcu jaka to wersja

Może gdzieś sie doczytam na forum ale jak mówisz to mam raczej 250ohm czyli git :D

o faktycznie nie wszedłem w ten link co wysłałeś to wychodzi na to że mam 250ohm czyli jak mówiłeś to będą lepsze od 600ohm na tego creative, dzięki wielkie za fatygę :)
Odpowiedz
#35
Które wolisz w CS: DT czy ISK?

Z ZxR nawet 600'stki byłyby dobre.
Odpowiedz
#36
Jedne i drugie dobre ale jak dla mnie lepsze isk hd 9999 ze względu może na to że lepiej mogę się skupić na grze bo są zamknięte

dt 990 mam drugi dzień i dzwięk jest fenomelany tylko przeraża mnie fakt że, wszystko słyszę dookoła, głupie klikanie myszki jest drażniące na dłuższą metę

teraz myślę jeszcze nad hyperx cloudx revolver ;d przez pare dni już tyle miałem tych słuchawek i nadal szukam złotego środka
jedynie te isk mnie trzymają bo są naprawdę niezłe

ewentualnie jak ktoś ma na forum te revolvery to niech się wypowie bo podobno mają poprawione pozycjonowanie względem cloudów i w muzyce podobno lepsze są
Odpowiedz
#37
Niestety nikt z nas nie miał revolverów.

Tu u nas paru znajomych też kupiło te ISKi głównie pod CS'a. Świetnie się tam spisują.
Odpowiedz
#38
Dzisiaj zamówiłem sobie dokanałówki samsung level in za 179zł podobno nawet całkiem nieźle się spisują w csie
http://allegro.pl/sluchawki-samsung-leve...95736.html

podobno kiedyś te słuchawki można było wyrwać za 150zł albo i mniej.. no ale trudno , zgarnąłem ostatnią parę z aukcji. Na olx najtaniej gość chce 120zł + kw dlatego wołałem kupić nowe.
aktualnie już tylko xkom sprzedaje za 3 stówki

Ciekawe czy lepiej się spiszą od roccat syva :P
Odpowiedz
#39
Napisz, które lepsze, bo syvy wyjątkowo dobrze w CS się spisują jak na dokanałowe. Sporo osób w nich gra.
Odpowiedz
#40
no spoko t4co zdam relację jak przyjdą
ale mam jeszcze jedną dziwną sytuację, mianowicie zamówiłem koleżance isk hd 9999 w apollo.pl za 230zł bo ją namówiłem i wiecie co ?
rożnią się calkowicie od moich zakupionych w hard-pc
od pierwszego wyciągnięcia czuć że są lepsze :O nauszniki są mniej twardsze, nie są tak sztywne jak moje
moje jakby były z ceraty nie wiem jak to opisać w ogóle nie zmieniają kształtu jak się je zakłada, są poprostu inne, sztywne, jej natomiast są mięciutkie, jak się zakłada to ucho ładnie się układa do nich, w dotyku są bardzo przyjemne jakbym trzymał nauszniki z górnej półki

i śmieszne ale dźwięk jej słuchawek jest podobny do moich beyerdynamic dt990 , może trochę przesadziłem ale bass jest o wiele lepszy od moich isków :XX i jakość dźwięku również
nie wiem o co chodzi panowie ale się wkurwiłem, bo praktycznie całkiem inne słuchawki dostałem -.-

tak samo instrukcja w środku u niej jest po angielsku i na dole pisze Sunnyline Computer products Poland sp.zo.o
website:www.sunnyline.com.pl

a u mnie wszystko po chińsku -.-'

nie wiem co o tym myśleć teraz ale z chęcią bym się zamienił z nią na słuchawki.

i teraz pytanie czy moje są oryginalne z chińską instrukcją czy jej ewentualnie te nauszniki zmieniają ten wydzwięk bassowy, oczywiście u niej na wielki plus

wieczorem możę będę się z nią widział to porobię kilka fotek i porównamy, ale wiem że u niej na pudełku pisze http://www.nbisk.cn u mnie natomiast tego chyba nie było druga sprawa przy wyciąganiu słuchawek jej nausznik był trochę przycisnięty przez własnie tą przyjemną w dotyku skórkę..
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.