• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do cs, wybór
#21
Zamontuj dźwiękówkę gdzieś na samym dole obudowy. Użyj Rizer PCIE jak masz nano ATX płytę :)
Odpowiedz
#22
Kupiłem za 470 z przesyłką creative zxr nie wiem czy dobrze postąpiłem, jutro wyjdzie czy wszystko z nią ok, teraz modlę się żeby chociaż wlazła, tą mała "kartę matkę" nawet nie będę brał pod uwagę

zamówiłem isk'i i tego sb zxr

w przyszłości jest sens przesiadać się na akg k550 mk2 ewentualnie k701 ?
opierając się tylko na cs go

Q701 bardzo dobrze oceniliście, recenzja też już swoje ma (początek 2014)
isk ma widzę taką samą ocenę pozycjonowania, lekko 2/10 niższą tylko od q701, separację dźwięków i minimalnie niższą scenę ale to normalne jak na zamknięte, w takim razie można o nich mówić "młodsza siostra" q701 stricte gry fps ? nie mylić z muzyka, bo te pewnie nie jedne zjadają z dobrym sprzętem ^^

można liczyć jeszcze w recenzji isk hd 9999 na schemat obrazkowy z mapy de_dust ? (z tym okręgiem)

dla gracza jest to mega pomocne jak się czyta recenzję :P
Odpowiedz
#23
W CSie wszystkie słuchawki z tej samej odległości wyłapują dźwięki bo tak jest zaprojektowana gra, jedyne co to słuchawki mogą powodować, że coś słyszymy względnie dalej lub bliżej (np. scena w HyperX Cloud jest tak mała, że wydaje się, że wszystko się dzieje parę kroków od nas, niemniej słyszymy dokładnie to samo co w Q701). ISK HD9999 bardzo dobrze to przedstawiają, mają tak samo równą scenę i logiczne, że aż tak jak w Q701 nie odczuwa się tej przestrzeni. Niemniej nie jest to ogromna przepaść i jak na zamknięte są to jedne z lepszych słuchawek z jakimi się spotkałem do grania w CSa.

Zrezygnowaliśmy z okręgów, bo jak daliśmy większej liczbie osób do testowania to się okazało, że każdy to inaczej ocenia... jeden uważał, że ze skosu lepiej słyszy drugi gorzej, jeden lepiej określał jak wróg się przybliżał, drugi gorzej itp... dało się jednak zauważyć różnice względem innych modeli, że na jednych jest czytelniej określać scenę i to co się na niej dzieje dookoła nas i w ten sposób próbujemy to opisywać (również poprzez ocenę końcową).

ps. ZxR jeżeli jest sprawny, to za taką cenę to rewelacyjny zakup.
Odpowiedz
#24
No z kartą wszystko git jestem zadowolony, karta nowa. Słuchawki do cs znakomite najważniejsze że są bardzo wygodne i zarazem lekkie tak jak mówiliście :) dzwięk czuć troche gorszy niż w hyperx ale dają radę
jedynie bassu jest za dużo moim zdaniem i musialem w ustawieniach na 0 dać bo w każdej muzyce było go za dużo

Z czasem jestem pewny że, sprzedam je i wymienię na coś jeszcze lepszego  bo karta moja raczej się nudzi na nich :)

ps odpaliłem pierwszy raz na nich csa i od razu dm 
SŁUCHAWKI SZTOS 

staty (gra na słuch awp)
https://ibb.co/gBJxAa
Odpowiedz
#25
na jakiś noobów na razerach trafiłeś hehe ;D
niech Ci służą ;)
Odpowiedz
#26
A wiele ludzi dalej myśli, że takie HyperX/QH-90 są lepsze w CS bo jakiś youtuber tak mówi któremu sypnęli groszem... przykre nie?

HyperX są zdecydowanie bardziej muzykalne bez dwóch zdań. ISKi są dosyć specyficzne, bardziej sterylne, dlatego w grach typu CS tak dobrze się sprawdzają. Dlatego ludzie mają po kilka par słuchawek.
Odpowiedz
#27
Udało mi się okazyjnie kupić drugą parę używanych Bayerdynamic DT 990 edition chyba 600ohm ale nie jestem pewny za 400zł są warte tej ceny ? czy przepłaciłem ?
i ewentualnie jak się mają do hyperx cloud do csa i muzyki

Powiem szczerze że, cięzko się rozstać z isk hd 9999 bo w csie sa idealne ale w muzyce troche kuleją :(
albo zostawie sobie obie pary albo jak będzie spoko ze scena to zostawie te dt 990 a isk zwrócę bo mam 14 dni
Odpowiedz
#28
parę? czyli 2 sztuki?
Odpowiedz
#29
No tak dwie pary słuchawek mam :P isk'i i te dt 990 co wylicytowałem
Czyszczu ty ogarnięty w tych sprawach powiedz mi jak jest z tymi słuchawkami ;p
Odpowiedz
#30
e tam ogarnięty ;D
najtańsze jakie widziałem to są za 450 obecnie, więc za 400 nawet się opłacało.
dt powinny być sporo lepsze w muzyce, natomiast ISKI w grach
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.