• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do cs, wybór
#11
powinna się zmieścić, ale ja bym nie ryzykował i jak cośto wziął coś na PCI lub Daca.
To już niech ci taco odpowie, ja osobiście ich nie słuchałem ;D ale kolegom z testgear mozna wierzyc na słowo w kwestii sprzętu ;p
PS ja brałbym Creativa, Xonara zostaw i zobacz jak bedzie grał, wydaje mi się, że spoko. Zalezy jaki typ brzmienia lubisz - ciemniejszy to Creative, jaśniejszy to wszelkie xonarki i aimy
Odpowiedz
#12
Wygląda, że się zmieści. Moim zdaniem HD9999 w 100% wystarczą. nie ma sensu brać K550 jak nie słuchasz muzyki (do tego jeszcze trzeba lubić takie naturalne brzmienie) bo w CSie HD9999 są trochę lepsze z tego co pamiętam.

Możesz wybrać ZxR'a, bardzo dobra karta.
Odpowiedz
#13
Narazie chyba fake bo gośćiu nie wysyła za pobraniem, a 500zł za noną ZxR to trochę mało...

mam aktualnie xonara D1 i działa spoko aczkolwiek chyba wezmę na próbę tego creative sbz powinna starczyć tylko pytanie czy zmieści się tam ona nad moim gtx 1070 i czy nie będzie jakoś negatywnie wpływać na to
Odpowiedz
#14
ja bym nie ryzykował, co prawda mialem podobnie, ja mam gtx 660 :D i ledwo się mieszczą, wręcz są bardzo blisko ; ) ale nie chcę Ci mówić że tak bo skąd mam to wiedzieć :D
Odpowiedz
#15
a coś lepszego od d1 na PCI możecie panowie polecić ? głownie chciałem tego xonara d1 zmienić na ztke ze względu na pozycjonowanie podobno lepsze
czytałem o d2 ale niczym się zbytnio ni różni

ewentualnie Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer zamiast mojego xonar D1 będzie lepsze do csa ? widziałem po 50 dych chodzą nawet ^^
czy to lipa ?

Chciałem coś ze stajni creative :(
Odpowiedz
#16
te starsze creativy co chodzą na olxie tanio to nie mają gwar, i często mają problemy ze sterami. Wielkiej róznicy nie będzie (o ile wogóle będzie coś na plus), róznica zasadnicza - inne brzmienie, ciemniejsze.
Najpierw kup, nie będzie pasować to pomyślisz o zmianie karty na ciemniejszą.
Wtedy kupiłbym Soundblaster Z
Odpowiedz
#17
Rozumiem, widzisz dobrze że mówicie mi takie ważne rzeczy bo ja zielony jestem w tych sprawach, a dzięki wam dużo się dowiedziałem :)))
ostatecznie zostawiam swojego Xonar D1 u siebie, i kupuję do niego ISK HD9999

Za jakiś czas będę potrzebował pomocy w doborze myszki, to się zgłoszę do Was :D
Odpowiedz
#18
starczy ci d1 ;)
Odpowiedz
#19
Czyszczu a jak nawet wejdzie ta karta dzwiękowa na styk to nie będzie problem ze będą siebię nawzajem dotykać ?

w tym gtx jest backplate i creativa bym brał z tą obudową, może to coś pomoże ?
ewentualnie czy te zxr / z / zx jakieś ogromne ciepło wytwarzają ?

Bo patrząc na gtx po godzinnej grze, w wiedzminie 3, ten backplate nie był mocno nagrzany :p
Odpowiedz
#20
karty dźwiękowe jakiegoś ciepła duzego nie wytwarzają, ale karty już tak
ja mam gtx 660 i xonara dg, nic się nie dzieje (poza szumem na ustawieniu headphones ;)
rób jak chcesz nie gwarantuje bezpieczności ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.