• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak najcichszy mechanik do 400 PLN.
#11
(02-12-2017, 01:26 PM)Amok napisał(a): I są mega wytrzymałe, aż żałuje ze swoją sprzedałem eh.. ale niedługo kupuje znowu tylko teraz Quickfire tk

Zamiast Quickfire TK weź Masterkeys Pro M - jest to typowe ANSI bez udziwnień. Quickfire TK ma poryty pierwszy rząd klawiszy (Ctrl w rozmiarze 1.5x, Spacja w rozmiarze 6.5x), znalezienie pasujących do niej keycapsów będzie problemem.

Potwierdzam opinie kolegów powyżej, CM produkuje znakomite klawiatury mechaniczne. Polecam zwłaszcza model XT produkowany przez tajwański Costar (podwykonawca Filco, Das Keyboard i chyba WASD). Ta klawiatura to istny czołg.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#12
A lepiej rapid-i czy Quickfire tk z klawiatury typu tkl? Bo rapida mialem i żałuje ze sprzedałem
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
(02-12-2017, 01:59 PM)Amok napisał(a): A lepiej rapid-i czy Quickfire tk z klawiatury typu tkl? Bo rapida mialem i żałuje ze sprzedałem

Rapid-i, Qucikfire TK czy Masterkeys Pro M produkowane są przez tę samą chińską fabrykę, w ich przypadku spodziewaj się raczej jednakowo dobrej jakości wykonania. Między innymi na forum Deskthority tajwański Costar uchodzi za bardziej renomowanego podwykonawcę, mimo to nie mam raczej powodu by narzekać na chińskie mechaniki CM Storm - niektórzy biadolą na padające podświetlenie pojedynczych przełączników.

Rząd klawiszy numerycznych jest średnio wygodny, pracując z arkuszami trzeba się konkretnie nażonglować NumLockiem. Najbardziej wkurza jednak brak aktywnego klawisza Delete przy włączonym bloku numerycznym. Wolałbym chyba tradycyjny układ tenkeyless, choć i do obecnego zdołałem się przystosować - z tym, że jeśli muszę zrobić coś konkretnego w Excelu jest to prawdziwy pain in the ass.

Brałbym Rapid-i.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#14
Czyli znowu to co miałem Haha , dzięki za opinie :) a ten Ozone strike battle ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
(02-12-2017, 03:13 PM)Amok napisał(a): Czyli znowu to co miałem Haha ,  dzięki za opinie :) a ten Ozone strike battle ?

Nie widziałem go na oczy, ciężko mi napisać cokolwiek wartościowego. 
Wygląda przyzwoicie, jedynie czcionka jest dla mnie odrobinę zbyt "gamingowa".
Brakowałoby mi odczepianego kabla usb.
W przeciwieństwie do wymienionych w moim ostatnim poście klawiatur używa stabilizatorów Costar (CM Storm zastosował w nich stabilizatory Cherry). 
Osobiście preferuję stabilizatory Cherry, ale chyba jestem w mniejszości.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#16
to ty czcionki w Bloody nie widziałeś :D
..Q" wygląda jak jakaś dupa, d jest jakieś nie dorobione i wogole wieczorem nie widać czcionki, tylko czarne keycapy ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.