• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak najcichszy mechanik do 400 PLN.
#1
  • twój budżet: do 400 PLN (Jak będzie potrzeba to mogę dać więcej)
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: Jedyne czego oczekuję to by były jak najcichsze (Spodobała mi się klawiatura Steelseries Apex m500, według mnie była cicha)
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Mam naprawdę małe dłonie.
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Dosyć sporo
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Pod gry (FPS/RTS) i do pisania, mniej więcej 65/35
  • czy chcesz podświetlenie? Tak - Najlepiej zielone/czerwone
  • czy chcesz makra? Bez znaczenia
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Bez znaczenia
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie potrzebuję
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Tylko pełna klawiatura numeryczna
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Nie chcę by klawiatura wyglądała jak prom kosmiczny, obecnie mam klawiaturę G105 i myszkę logitecha . Zdaję sobie sprawę, że klawiatury mechaniczne nie są ciche, ale zależy mi na tym by była jak najcichsza. Mam innych domowników i nie chcę ich budzić stukaniem w klawisze :)
Odpowiedz
#2
MX Redy są najcichce z mechaników, jednak jak popatrzysz na mechaniki do 400 zł - http://www.test-gear.pl/dobor-klawiatury...anicznych/
to nie znajdziesz nic z podświetleniem, najbliższa tej kwoty jest Ozone Strike pro, później Logitech G610 i Apex m500 albo bez podświetlenia Qpad MK-50.
Odpowiedz
#3
Dziękuję za odpowiedź. Jeżeli faktycznie nic nie znajdę w tej cenie to rozejrzę się za tymi co poleciłeś, albo zrezygnuję z podświetlenia.
Odpowiedz
#4
Weź Ozone strike battle albo pro i dokup oringi , a switche to albo Brown albo mx red według mnie zależy ile grasz ile piszesz :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Ogólnie nie piszę esejów i nie prowadzę bloga, za to bardzo dużo korzystam z różnych komunikatorów. Raz na jakiś czas, stosunkowo rzadko napiszę dłuższy tekst (Do 10-12 stron A4, teraz przede mną dużo dłuższa magisterka). Ozone strike pro mi się spodobała :) Nie wyobrażam sobie klawiatury bez części numerycznej, za dużo programów mi potrzebnych z niej korzysta, więc strike battle odpada. Jaka jest różnica między cherry red, a brown? Niestety o brownach tylko czytałem, a nie miałem okazji pomacać klawiatury z tymi przełącznikami w Gdańsku. Są dużo głośniejsze czy też nie?. O o-ringach czytałem i nawet jak niewiele dają to z pewnością je sobie zamontuję :)
Odpowiedz
#6
czy duzo to ciezko powiedziec... na pewno zauważalnie glosniejsze... tak z 10% głośniejsze na pewno ;)
Odpowiedz
#7
oringi robią sporą róznicę, na gołe oko ciężko to zauważyć, ale jak ktoś nawala w klawisze to stukot jest niwelowany znacząco. Poza tym zmienia się troszkę feeling uderzenia, wiadomo bardziej gumowy ;D
Odpowiedz
#8
Redy moim zdaniem nie nadają się do pisania. Brown za to tak i są takie 50/50 gry/pisanie , nie wiem jak cenowo stoi ale ja od siebie polecam klawiaturki od cmstorma z fajnych to masz Quickfire tk, (wbudowany humor w i strzałki w 1) , Quickfire ultimate i trigger z
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
w Polsce CM ma najlepsze mechaniki wraz z corsairem z serii K, imo jednak CMa klawy znacznie bardziej mi się podobają bo są normalne, proste bez udziwnień :)
Odpowiedz
#10
I są mega wytrzymałe, aż żałuje ze swoją sprzedałem eh.. ale niedługo kupuje znowu tylko teraz Quickfire tk
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.