• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Taito 2017
#11
Jak u Goliathusa jest z tarciem statycznym a jak u Taito?
Jakość wykonania Goliathus odbiega od tej u Taito?
Czy Goliathus albo Taito kleją mikroruchy?
Która podkładki ma lepszy feedback i spód?
Odpowiedz
#12
Taito jest wolniejsza, większe tarcie ma, ale nie ma czegoś takiego jak przyklejanie się myszki do Taito, jak na "mulistą powierzchnię" (jak w QCK) chodzi dość gładko
Taito bdb wykonane, lepiej
Najlepiej na każdej podkładce nie mieć okruchów. Może być to odczuwalne, ja odkąd pamiętam zawsze jak były paprochy to gorzej się jeździ, bo coś zawadza
Taito, ale ogólnie z feedbackiem to zależy od osoby imo. Ja wolę Taito, wolniejsza pady lepiej wyczuć podczas drobnych ruchów, a na Goliathusie lepiej jest robić wolne, ale dłuższe, płynne, równe ruchy (wiesz o co chodzi?)
Odpowiedz
#13
W takim razie jeśli moja gra ogranicza się do szybkich ruchów po około 2,5cm (sam nadgarstek) to lepiej iść w Taito?
Odpowiedz
#14
każda materiałowa ma takie minimalne tarcie z pozycji zero, nie da sie żeby tego nie było, bo by to przeczyło prawom fizyki. Niemniej podkładki typu taito 2017 (jak na materiałową wolną0 ma to bardzo małe, goliathus również.

akurat goliathusa bym nei brał tylko zamienniki w postaci m12 lub dm pad, bo to niemal to samo pod każdym względem a o połowę taniej.
Odpowiedz
#15
hurr durrrr w starym goilathusie (czarnym) jak się przetarła, albo włókna się zbiły (a działo się to dość szybko), to miała sporą różnicę między tarciem statycznym a dynamicznym, znacznie większą, niż stara taito po podobnym czasie użytkowania.
Odpowiedz
#16
Lepiej brać wersje 90x30 czy 45x37?
Odpowiedz
#17
lepiej większą, bo za rok, dwa obrócisz i znowu masz nową podkładkę ^^
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.