• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka i podkładka
#11
O taką odpowiedź mi chodziło. Mam teraz sądzić, że ta myszka stanie się pogromcą Zowie?

Macie jakieś info na temat Logitech'a G403?
#12
DM1 ma problemy z jakością - u jednych to przyciski, u innych sensor (u mnie miał bug xD) źle spasowana obudowa (minimalnie)
trudny wybór
g403 może będzie, myszka wygląda zacnie i dobrze się zapowiada.
na twoim miejscu bym poczekał
#13
Czekać nie za bardzo mogę, albo kupię ją teraz w przeciągu tygodnia lub wcale - wóz albo przewóz.

DM-1 Pro S vs Logitech G403 przewodowa - którą z nich wybrać oraz jaką wybrać podkładkę kontrol>szybkość - musi być ona naprawdę "dobra". ;)
#14
QCK ma bardzo dobre właściwości, ślizg jest wporządku, dobra na sam początek.
Co do myszki:
MUSISZ PRZYMIERZYĆ
podstawowa rzecz, DM1 to to samo co sensei, powinien być gdzieś na polkach.
DM1 ma bardzo szybkie ślizgacze. W podkładce nie oszczędzaj na rozmiarze, o ile możesz ją polozyc na blacie. Tutaj większy=lepszy ; ) (bo na malych mozesz czasem wyjechać poza podkladke)
FK1 jest trochę starsza, huano nie są najgorsze, ale według mnie omrony są lepsze. Kabel w DM1 nie sprawia problemów o ile się go dobrze ułoży i wykorzysta się jego ,,sztywność". Ja zrobilem tak, że go zostawiłem wykrzywionego na noc i potem ,,stał na baczność"
DM1 ma kilka osób na forum - w koncu powstawał we wspólpracy z testgear. Sam kupiłem, ale mi nie podszedł. Jedyny wiekszy minus tej myszki to jakość (chyba, że trafisz na dobry model) -- dotyczy to przycisków.
To co sam zauwazyłem to to, że jak masz duża dłon jak ja <20 cm to jak się wciska PPM to krawedz jest źle spasowana, napierasz opuszkami w ostrą krawędź.
FK1 ma dobry kształt, ale 3310 mnie odpycha - w DM1 Pro S masz dużo lepszy. 3310 ma bugi i ma słaby feeling jak na optyka w porownaniu do 3090 (według mnie)
Także ja wziąłbym DM1 inpostem, po wczesniejszym przymierzeniu myszki o podobnym kształcie - nie ma co sie sugerowac opinią innych, kazddy ma inne preferencje.
FK1 ma trochę inny kształt.
Wracając do podkładek - QCK się nada. Taito było dziwnym połączeniem z DM1, wogóle to specyficzna podkładka.
Czyli inpost DM1 Pro S + QCK Large. - wyjdzie z 270 zł
#15
Czy ten Logitech ma najlepszy sensor? Opłaca się go zamówić ze strony producenta?

Jest jakaś "lepsza" podkładka od tej QcK do tej DM1?
#16
Ehh,
nie ma czegoś takiego jak najlepsza podkladka, najlepsza mysz
kazdy ma inną dłoń, inny chwyt, woli inne właściwości w podkładach
Skoro nigdy nie miałeś dobrej podkładki (?) to QCK się nada bo przez wiele osób jest uważana za dobrą (w tym przeze mnie)
Mysz musi zostać przedewszystkim przymierzona.
Łapiesz?
#17
Łapię, tylko że ja potrafię dostosować chwyt do kształtu myszki. Jakby to były te, które mają po kilkanaście przycisków to od razu odpada - bo wiem, że takie mi nie pasują. Te 3 myszki mogą mi przypasować, teraz tylko zastanawiam się nad DM-1 i Logitechem.

Co sądzisz o podkładce Zowie G-SR?
#18
Logitechowa wersja pmw3366 pod względem parametrów jest jak dotąd najlepsza, na pewno masz większe możliwości konfiguracji ze względu na sterowniki, mechaniczny system naciągu przycisków ma dawać jak najbardziej równy i lekki klik, zresztą g303 z tym samym systemem ma pod tym względem same pozytywne opinie. Ja sam przymierzam się do kupienia g403 lub g pro, w twoim przypadku nie wiem czy przy takiej dłoni i chwycie również logitech g pro nie byłby dobrą propozycją.
#19
[Obrazek: IMG_20161016_121701.jpg]

Jeśli będę miał trochę wolnego czasu i chęci, to podzielę się moją opinią. ;)
#20
Przez długi czas użytkowałem Zowie FK1 i ZA11, bardzo fajne myszki, nigdy nie sprawiły najmniejszego problemu, obie mają sensor 3310, aktualnie posiadam Logitech G403 na 3366, sama myszka leży mi o wiele lepiej w dłoni (20.5 cm) chwyt to mieszanka palm z claw, przyciski na plus dla G403, klik jest bardzo lekki lecz wyczuwalny, moim zdaniem przyjemniejszy, rolka bardziej podobała mi się w zowie, lepiej wyczuwalny skok, twardszy i stabilniejszy, no i najważniejsze, sensor, ogromnej różnicy nie uświadczyłem, tak jak piszą w recenzjach, jest jakby bardziej miękki, przy zowie czuć było tą ostrość, gdyby przy zowie kształt pasowałby mi tak jak przy logitech to z pewnością nie wymieniłbym tej myszki dla przycisków, tym bardziej sensora.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.