• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki do 350zł (nie hmc631)
#21
a cal2 i brainwavz hm5 dużo lepiej grają od hyperx?
Odpowiedz
#22
obie mają większą scenę i imo w CS lepiej się sprawdzą. CAL!2 mają często w stacjonarnych sklepach, więc możesz sobie je przymierzyć :)
Odpowiedz
#23
wiem, że marudzę, ale które są lepsze cal czy brainwavz?
i czy te słuchawki są lepsze od moich byłych superluxów?
Odpowiedz
#24
Ciężki wybór, najlepiej żebyś przymierzył chociaż jedne. W CSie HM5 mogą być lepsze, ale pocą się w nich uszy :P więc rozważ wtedy zakup welurowych padów do nich, coś ala to: http://www.amazon.com/Brainwavz-Velor-Me...B00MFDX4YO

osobiście jednak znacznie wolę dźwięk cali, ale to w muzyce :P

Myślę, że będą lepsze (chociaż nieznacznie) od SL, bo mają ciut większą scenę od nich.
Odpowiedz
#25
a co do cal2 ten mikrofon na kablu normalnie działa i starczy do gry?
Odpowiedz
#26
Raczej nie będzie Ci działać przy kompie ;p, to jest tylko do telefonu, przynajmniej tak jest w większości tego typu kabli.
Odpowiedz
#27
myślałem, jeszcze nad cal po recablingu, ale one są tak samo (nie)wygodne jak superluxy z tego co czytam, to prawda?
Odpowiedz
#28
cale1 nie były za wygodne dla mnie bo naciskają na uszy, ale już cal2 są bardzo wygodne bo mieszczę całe uszy w muszlach :) . Wydaje mi się, że cal!2 mają lepszą scenę od cal!1 dlatego do gier raczej je bym brał, do tego bardzo przyjemnie się słucha muzyki na nich ;) . Mam kolegę, który twierdzi, że wymiana kabla też pomaga calom2, ja nie słuchałem ich na innym niż stockowy, więc nie mam odniesienia
Odpowiedz
#29
a biorąc pod uwagę tylko csgo, warto tak dopłacać do cal2 względem hyperx? jest to różnica ok. 100zł + mikrofon, muzyki nie biorę pod uwagę, tylko i wyłącznie csgo.
Odpowiedz
#30
imo tak, bo mają większą scenę, czyli większy komfort z gry :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.