• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki do 350zł (nie hmc631)
#1
Dobór słuchawek

  • jakie obecnie używasz?:superlux hmc631, oddaję już drugą parę na gwarancję, bo w obydwu padła prawa słuchawka(dostałem  nową parę po pierwszym zwrocie)
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?
      - jeśli tak – to jakiej?:  aim as372n
           - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję): 90% gier 10% muzyka, ogólnie typowo pod gry, muzyka to pikuś, nie jestem znawcą.
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?: rap.
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?:350+koszty wysyłki.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?:dźwiek i komfort, muszą być wygodne i dobrze grać, myślę, że w tej cenie da radę takie wybrać.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?: zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?: wolę słyszeć tak jak jest w rzeczywistości, to co dalej to dalej, a to co bliżej to bliżej.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?:możliwe, ale ten punkt dla mnie zbędny.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):najlepiej, żeby pady były nieskórzane, ale wiem, że będzie z takimi ciężko..
  • od siebie dodam, że z hmc631 byłem bardzo zadowolony co do dźwięku, ale nie zamierzam wysyłać co 2 miesiące słuchawek na gwarancje :/
Odpowiedz
#2
masz jakiegoś strasznego pecha z tymi hmc :< Problem jest taki, że w przedziale do 400zł te HMC631 nie mają specjalnie konkurencji wśród zamkniętych. Dopiero w okolicy tych 400 masz np. b. dobre CAL !2 :)
Odpowiedz
#3
tak w sumie jakby olać muzykę, to takie tylko pod gry masz w podobnej cenie asus strix pro, w których w CS grało się bardzo dobrze, nawet lepiej niż na hmc631.
Odpowiedz
#4
cal2 za drogi interes, nad strix myślałem, a co hyperx cloud?/qh90, jedno i to samo ;f
Odpowiedz
#5
hypery mają welurowe pady chociaż ;) Jednak stricte w grach spisują się średnio. W CSie dużo łatwiej grało się na strixach lub tanich superluxach ;). Jednak do muzyki to dużo lepsze są hypery/qh-90.
Odpowiedz
#6
nie ma już nic więcej? te bez mikrofonu tez bierzemy pod uwagę oczywiście.
Odpowiedz
#7
jakbyś rozważał również otwarte to masz jeszcze Pioneer SE A-1000, ale zawsze jest ryzyko, że trzeba będzie je odesłać jak będą za duże bo nie mają regulacji wysokości, jednak w grach świetnie się spiszą.
Odpowiedz
#8
co do tego, to preferuję słuchawki zamknięte, bo lubię tą ciszę ^^, wpadły mi jeszcze w oko shr 440
Odpowiedz
#9
podobno trochę lepiej się spisują niż hypery/qh-90 :)
Odpowiedz
#10
eh to pewnie się zdecyduję jednak na hyperx.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.