• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki do 350zł (nie hmc631)
#11
słuchawek jeszcze nie zmieniłem, bo sklep postanowił wysłać do Niemiec słuchawki na naprawdę, które przyszły do mnie przedwczoraj, a wczoraj spowrotem nie działały :) (teraz rządam już zwrotu kasy po 3 razie i nie ma to tamto, nie zamierzam się z tym użerać)

także szukam nadal, jest coś może teraz godnego zainteresowania? jestem przychylny do hyperxów, nawet jeśli pozycjonują trochę gorzej to powinni nadrobić wygodą(superluxy nie są wygodne) i sprawnością, bo moje aktualne superluxy dłużej były w trasie niż na moich uszach.
Odpowiedz
#12
w akcie desperacji zacząłem już myśleć również o 'gejmingowych' słuchawkach typu http://steelseries.strefamarek.allegro.p...biale.html ale nie mam zielonego pojęcia czy to się sprawdzi tylko i wyłącznie w pozycjonowaniu, bo tylko o to chodzi.
Odpowiedz
#13
Pozycjonowanie mają dobre siberie, przynajmniej v2. Nie wiem jak jest w tych nowszych, ale jakoś wszędzie się czyta opinie, że V2 były lepsze pod każdym względem. Muzycznie hyperx/qh-90 na pewno biją na głowę siberie. Pod kątem pozycjonowania myślę, że na V2 będzie lepiej.
Odpowiedz
#14
v2 raczej nie chcę, jedynie te raw prism.
Odpowiedz
#15
niestety sami nie mieliśmy z prismami bezpośredniego kontaktu, więc nie potrafię Ci tu poradzić :(
Odpowiedz
#16
teraz tak patrze te siberie sa na usb, a ja mam daca, także jest może jeszcze cos czym mógłbym się zainteresować? bo jak na ten czas to tylko hyperx, akurat staniały do 300zł.

powiedzmy, że zwiękzsę budżet do 600zł, wtedy coś sie znajdzie najlepiej z mikrofonem?
Odpowiedz
#17
problem hyperx jest taki, że mają bardzo małą scenę, więc jak ktoś miał do czynienia z czymś o większej to taka przesiadka na hypery budzi uczucie klaustrofobii :P Mają świetny dźwięk, są bardzo wygodne, wytrzymałe, ale nawet w porównaniu do SL co miałeś zauważysz, ze scena jest dużo mniejsza.

jeżeli nie obawiasz się, że bez regulacji długości nie spadnąCi słuchawki ;p to masz świetne pioneery se-a1000 albo za 380zł które jako zamknięte mają większą scenę od hyperów i równie dobrze pozycjonują CALE!2
Odpowiedz
#18
chciałbym słuchawki zamknięte, nie lubie otwartych konstrukcji, interesują mnie akg 550, beyerdynamic dt770 oraz brainwavz hm5 i reloop shp-1 sprawdzają się w grze?
cal2 wydają mi się niewygodne, a teraz chciałbym coś wygodnego, jak już zmienić te superluxy to na coś wygodnego i dobrze działającego, bo one nie były wygodne:/
Odpowiedz
#19
powiem, że te reloopy mi się podobają, fajna cena 450zł, bo jednak 600zł to dużo za sluchawki, tylko nie ma ani jednej recenzji dotyczącej tych słuchawek i csgo. Jeśli byłyby lepsze niz hyperxy to bym je wziął.
Odpowiedz
#20
Czy reloop są lepsze to nie wiem :( ale AKG k550 na pewno, rewelacyjne do CSa i bardzo wygodne. HM5 też,ale imo k550 lepiej wypadają. DT770 Pro są zbyt basowe jak na CSa.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.