• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz gamingowa i podkładka 100-300 zł
#11
To nie wiem podkładka control czy speed ? Jak sądzicie :V?
Odpowiedz
#12
Ja brałbym control, rowniejszy ślizg zapewne.
Odpowiedz
#13
Nie słuchaj izaka, bo jak słyszę tekst, że profilowane są gorsze albo musisz ustawić sensitivity tak aby od środka do końca obrócić się o x stopni, to mam ochotę wyłączyć to co oglądam.
Idąc tym tokiem myślenia to ludzie grający na QCK+ czy Heavy powinni mieć to samo sensitivity, a tak nie jest.
Przykładowo GuardiaN - 1.3, pyth - 2.6
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
tak wygląda goliathus w wersji control: http://www.mygarage.ro/attachments/teste...020246.jpg
wyjątkowo nieprzyjemna powierzchnia, zdecydowanie jeżeli już goliathus to tylko w wersji speed.
Odpowiedz
#15
Mhm rozumiem, dziękuję za wasze rady i propozycje, miło że pod tym tematem wypowiedziało się tak dużo osób które dają rzetelne informacje, chciałem się jeszcze zapytać bo pro po podkładki to oglądałem na youtubie recenzje po angielsku, wychodzi na to że mimo wszystko jak wskazuje nazwa control jest dokładniejsza, tylko szybciej się zużywa, mam jeszcze pytanie znowu odnośnie myszki z11, http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...11-i-za13/ w tym linku jest recenzja na z11, tutaj piszą że z11 jest super pod naturalny palm grip i hybrydy z palmem, z13 to claw , a z12 to pół tip i claw. Mam te 21 cm ale w z11 piszą że claw do 21+, pewnie tak na styk, trzymać się nadal tej z11 mimo recenzji?
Pozdrawiam

cytat:
"Wymiary Zowie ZA11 to: długość - 128 mm x szerokość - 67 mm w najszerszym miejscu u podstawy x wysokość - 40.5 mm. Natomiast szerokość przycisków to ~23 mm.
Jest to myszka stworzona pod czystego palm gripa. Zalecamy ją osobom, których dłoń ma rozmiar powyżej 19 cm. Osobom o mniejszych dłoniach zwyczajnie wydawała się za duża.
⇒ Wymiary Zowie ZA12 to: długość - 124.5 mm x szerokość - 64 mm w najszerszym miejscu u podstawy x wysokość - 40 mm (wysokość jest inna niż podawana przez producenta). Jej waga to 85 g.
Jest to zdecydowanie najbardziej uniwersalny model. Osoby o dłoniach powyżej 19 cm, chwycą ją palmo/fingerem lub palmo/clawem (mając dłoń rzędu 21+ cm byłby to nawet czysty claw). Ci z mniejszą dłonią mogą spokojnie ją palmować.
⇒ Wymiary Zowie ZA13 to: długość - 120 mm x szerokość - 62 mm w najszerszym miejscu u podstawy x wysokość - 39 mm (mierząc elektroniczną suwmiarką, wysokość wychodzi inna niż 38 mm deklarowane przez producenta - szczerze powiedziawszy nie wiemy, czy akurat trafiliśmy na wyższy egzemplarz, czy po prostu producent podaje błędne dane). Natomiast szerokość przycisków to ~21 mm.
Podczas naszych testów praktycznie każdy chwalił sobie połączenie tego typu kształtu z małym rozmiarem, gdyż bardzo wygodnie i pewnie trzyma się tą myszkę. Jest ona idealna pod claw lub fingertipa (im większa jest nasza dłoń, tym chwyt bardziej przerodzi się w stronę claw gripa). "
Odpowiedz
#16
Wezmę speed jednak.
Odpowiedz
#17
Ponoć ZA13 jest bardzo mała, więc poczekałbym aż jeszcze ktoś się udzieli.
A małej dłoni nie masz.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#18
Dobra wymierzyłem ze stresu jeszcze raz, no do zgiecia nadgarstka w sęsie tej takiej lini poziomej przed pulsem jest 20 cm, ( nwm czy chodzi rzeczywiście do nadgarstka czy do linii przed nadgarstkeim)a szerokość dłoni przez środek to 9 cm, nie jest taka duża.
Odpowiedz
#19
ZA11 + speed. (rzeczywiście control ma nieprzyjemną powierzchnię, trochę jak tarka do sera czy coś ;d)
Ręke masz sporą, chyba że źle mierzysz.
Odpowiedz
#20
Chciałem zamówić myszkę na morele, ponieważ mieszkam w warszawie a morele jest blisko, i tam jest za13 ale jakaś wersja z 5 przyciskami i profilem praworęcznym, to są 2 modele tej myszki ? Który wybrać ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.