• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz gamingowa i podkładka 100-300 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz:CALIFORNIA ACCESS mysz przewodowa  CA-1202 SELMA
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):Ciężko powiedzieć: CounterStike GO:Niska sens 1.25 Chivalry Medieval Warfare:Wysoka
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):Myszka nie posiada sterowników
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok 32,5 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CounterStike GO, COD mw3, Black ops 2
  • jaką masz obecnie podkładkę:Blat stołu, od zawsze
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):LPM,RPM,SCROLL i narazie tyle
  • twój budżet:100-300
  • jaki chwyt stosujesz: Głównie Claw Grip 6 punktowy, czasem zmieniam na 5 coś w stylu finger tip do sniperki awp
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka):21/ cm A od palca do kciuka 15
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: Lekko przyduszony do linijki 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Mogę ale nie na palm grip 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Jest dziwnie pulchna wyrzezbiona, tez maly i serdeczny lekko ocieraja sie o blat, sensor pływa przy szybkich ruchach mimo wyłączonej akceleracji w rejestrze i w ustawieniach i wyłączonej synchronizacji pionowej, fps powyzej 300
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Chciałbym żeby była bardzo precyzyjna, miała dobry czas reakcji, klawiszy też,miiarę lekka, (chociaż ponoć cięższe są bardziej precyzyjne, dostosuję się do waszych rad) mało lub wogóle klawiszy bocznych, troszkę przeszkadzają mi wklęśnięte boki, lubie jak są wypukłe, ale z wklęśniętymi też dam radę

Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Optyczna, ślizgacze standardowe dodawane do tej myszki
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Precyzyjną, jeśli się da bez precyzyjności to też lekką, w sęsie nie lubię dużego oporu kiedy ruszam, dziwnie się porusza nimi wtedy
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Posłucham się co mi zaproponujecie z racji braku doświadczenia z podkładkami
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Jak będzie precyzyjny sensor to może zacznę grać na wyższym sensie bo kiedyś grałem( do low myszka zmusiła) wtedy może być mniejsza.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:Zawodową pod fps
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? Jestem w stanie dać każdą cenę jeżeli warto tak żeby zmyszką zmieścić się w 400+/-
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)Nie mam
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: Zdam się na wiedzę profesjonalistów<3
Witam was kochani, piszę na tym forum błagając o pomoc dotyczącą wybrania myszki, jestem claw griperem (6, czasem 5 punktowym)  który uwielbia fpsy, zawsze staram się być w nich najlepszy, styczność z komputerem i grami mam od 2011 roku, gdzie w 2014 i 2015 była przerwa z powodu uszkodzenia pc. Nie jestem zawodowym graczem chociaż bardzo chciałbym być, nie posiadam wieloletniej pamięci mięśniowej ale myślę że mam świetne predyspozycje, ba kocham fpsy.  brakuje mi tylko akcesorii które pozwolą mi się rozwijać i może kiedyś grać esportowo. Pierwsze fpsy grałem na myszkach biurowych (Wolf Team)Także to będzie moja pierwsza mysz gamingowa polecana przez was, przez to że grałem na myszkach biurowych to też nie używałem nigdy podkładki bo zawsze był bałagan na biórku, miejsce pracy taty itd. W końcu dorobiłem się miejsca dla siebie. Na tej myszce wbiłem kałacha w cs xd Nie potrafię dobrać odpowiedniej myszki do siebie, a w sklepach boję się brać na gapę z racji tego że nie mam jak wypożyczyć przetestować czy popróbować jak mi się nią sprawuję. Zawsze brałem jakieś tanie za 30 zł i tak zostało. Bardzo was proszę kochani o propozycje i pomoc w wybraniu pierwszej gamingowej myszki i podkładki. Nie interesuje mnie ich wygląd, tylko precyzja, wygoda tutaj jest ważna ale nie w tym sęsie żeby mi ręka nie cierpła przez wiele godzin gry, w końcu jestem claw griperem, tylko żeby była łatwa w kontroli i dobrze się z niej strzelało.
Z góry dziękuję za przeczytanie tego poematu i udzielone odpowiedzi !! 
Ps. Zapomniałem dodać że ruszam myszka tylko poprzez nadgarstek.
Odpowiedz
#2
Możesz wypróbować za11, do tego Razer Goliathus control ja widzę. Zawsze metodą prób i błędów możesz kupić inpostem i zwrócić za free.
Odpowiedz
#3
A czy kolorowe loga na podkładkach przeszkadzają pracy sensora w jakiś sposób ??
Odpowiedz
#4
Przy starszych sensorach to występowało.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Tak, ale już PMW3310 czy nowsze tego problemu nie mają.
Odpowiedz
#6
Bardzo fajna, podoba mi się, podkładka także :D! Teraz tylko się zastanawiam czy za11 nie jest troszkę za duża, bo w sumie mam 21 cm dłoni do zgięcia nadgarstka, te 15 cm do kciuka, ale odejmując troszke od nadgarstka ponieważ kładę sobie nadgarstek i tą "grubą część dłoni z której wyrasta kciuk" na stół, nie trzymam w górze na myszce z przedramieniem (nie poruszam całą ręką) tak jak robią to pro gamerzy typu izak który mówi o pamięci mięśniowej i dopowiednim trzymaniu myszki, zresztą on jest palm griperem. I wtedy delikatnie suwam na prawo i lewo, górę i wdół ruszając tylko nadgarstkiem i przesuwając opuszkami. Tak mam najlepszą celność, dopóki oczywiście nikt mi nie zmieni wysokości stołu itd, lanów narazie nie planuje grać :p. Myślicie że z z11 nie będę miał problemu żeby tak nią poruszać? Może bezpieczniej z12 ? A i powiedzcie mi proszę, jak działa ten zwrot z inpost? Jak dostane myszkę, rozpakuję i poużywam i stwierdzę że coś jest nie tak, to po prostu zapakowuję ją i odsyłam ?
Odpowiedz
#7
To witaj w klubie, też mam 21 cm (w dłoni >D) i uwierz mi nawet SS Rival jest na styk. ZA11 spokojnie bym brał, zawsze możesz zwrócić.
Zwracają Ci za wysyłkę, wychodzisz na zero.
magia 14 dni na zwrot, popytaj Amoka, on to ma doświadczenie, sklepy go nie lubią ;D
Odpowiedz
#8
Ale goliathusa wez w wersji speed
Odpowiedz
#9
Świetnie w takim razie wszystko ustalone, czas zamawiać ^^! Goliathus w wersji speed jest lepszy?
Odpowiedz
#10
Ludzie piszą że tylko chwyt marketingowy, normalny użyszkownik nie odczuje różnicy pomiędzy tymi podkładkami.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.