• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz gamingowa i podkładka 100-300 zł
#21
ZA13 będzie za mała.
Odpowiedz
#22
ZA11 *
Odpowiedz
#23
Bierz normalną, symetryczne jakoś wygodniejsze się wydają. Po prostu nie masz ręki krzywo ;d
Odpowiedz
#24
do 20cm dłoni spokojnie za11, e tam, taito control spoko jest, trochę szorstka, ale daje zajebiście równy ruch, jak mało która
Odpowiedz
#25
Kochani miałem możliwość dzięki znajomemu wypróbowania do ręki myszki. Mam 21 cm w dłoni, mimo wszystko każdy kto by czytał ten temat i się też zastanawiał spokojnie polecam za13. Wcale nie jest mała, jest wyjątkowo długa i ręka pewnie leży na niej, claw grip wymarzony, do tego ma koliste boki więc ręka świetnie się rozkłada bez profilu. Za 11 podejrzewam ze zmusiłaby mnie do palm gripu typowego. Za13 jest niesamowita, kto ma większą rękę też spokojnie uchwyci bez problemu w claw gripie, i nawet jakiś tam palm. Do tego podkładka speed jest wyjątkowo miła w dotyku, i jest zero oporu przy startowym ruchu. Polecam wszystkim, dziękuję za rady i pomoc od wszystkich, byliście bardzo pomocni, jestem mega zadowolony.
Temat do zamknięcia.
Odpowiedz
#26
To my dziękujemy, że do nas napisałeś :D
Po to tu jesteśmy ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#27
widocznie masz claw z prawdziwego zdarzenia, a coraz mniej osób chyba tak trzyma :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.