• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + Podkładka ~ 500zł
#11
Może faktycznie tak zrobię że zamówię obie. Ale jak to będzie ze zwrotem? Mam 14 dni na zwrot a koszty przesyłki opłacam w obie strony z własnej kieszeni? (Jeśli przesyłka nie była za darmo). A może będzie lepiej dorwać myszki z odbiorem w salonie? Ale jak w tedy ze zwrotem produktu? Chciałbym jeszcze uzyskać jakieś bardziej szczegółowe info o tym Corsair M65 Pro RGB Ma on laser PMW3360 więc co do jego jakości nie ma co gadać bo jest to obecnie najlepszy laser dostępny na rynku. A co z przyciskami? lub ślizgaczami? Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym produktem?  

(07-20-2016, 10:40 PM)Sufrido napisał(a): Chciałbym jeszcze usłyszeć coś o Zowie P-SR i jak ona ma się w stosunku do wymienianego przez waz wyżej Roccat Taito Control która będzie lepsza? No i wymiary obecnie używam podkładki 355 x 255 mm jednak wiem że sporo osób mówi większa = lepsza i polecają podkładki np. wymiarów Zowie G-SR czyli 480 x 400 mm Jak to jest w praktyce? Ja do teraz uważam że podkładka moich wymiarów po prostu jest wystarczająco. Jednak będę chciał polepszyć swojego skilla w grach typu FPS i razem z nową myszką i podkładką zapewne poczytam parę poradników jak wyregulować sobie myszkę i stosunek myszki do podkładki.
Odpowiedz
#12
Zwrot jest za free jak zamówisz i zwrócisz inpostem.
Ja mam podkładkę 450x400 i korzystam tylko z jego lewej górnej części ;d
No ale ja muszę, bo mam problem z nadgarstkiem.
Co do mychy to raczej nie ma tu nikt z tym styczności.
Mnie odstrasza waga i to, że wygląda jak cegła i raczej jest na bardzo małe dłonie. Ty największej nie masz, ale to będzie straszne, uwierz mi.
Ale zamów inpostem się przekonasz.
Odpowiedz
#13
W x-komie podobno można oddawać w sklepie bez problemu. Normalnie opłacasz przesyłkę w jedną stronę, być może są sklepy co oferują też darmowy zwrot, ale to trzeba popatrzeć po sklepach i zobaczyć jakie są opcje zwrotu.

ja miałem w ręce tylko zwykłego M65 i był bardzo nie wygodny, taki jest problem Corsaira, że robi dobre rzeczy ale ich myszki mają fatalne kształty jak chcesz wybierać je pod FPSy.

Odnośnie wielkości podkładki to nie ma powiedziane, że większa Ci poprawi skilla, po prostu są ludzi co wykorzystują np. 40cm powierzchni, ty nie musisz więc i taka podkładka Ci nie potrzebna.
Odpowiedz
#14
Dokładnie, wszystko zależy jak kto gra.
Mi osobiście rozmiary standardowego QCK'a nie wystarczały.

BTW.
Mnie już sam przycisk z boku odstrasza, haha.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
Napisz jaką masz czułość w CS'ie, bo głównie od tego (i DPI) zależy jaki rozmiar powinna mieć podkładka.
Odpowiedz
#16
Anus czego murzyna wstawiłeś na profilowe ? :D
Odpowiedz
#17
Nic bardziej nie wzbudza zaufania niż murzyn w hawajskiej koszuli, lol.
Odpowiedz
#18
W CS:GO mam 2.1 sens i 500 dpi ale chciałbym przeskoczyć na około 400 dpi i mieć ruch 360 stopni w około 45-50 cm tak myślę.

Chciałbym się też dowiedzieć czy Zowie P-SR będzie równie dobra co Roccat Taito Control. I co sądzicie o samym Zowie P-SR słyszałem ze to najlepsza podkładka dostępna na rynku.
Odpowiedz
#19
Na takim sensitivity obrócisz się o 360 stopni przejeżdżając ~40cm.
Co do podkładki, są teraz nowe G-SR'y/P-SR'y nie wiem jak się mają do starszych niebieskich modeli.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#20
No właśnie czytając o tych Zowie P-SR by Benq słyszałem ze to najlepsza podkładka na rynku typu control. Dlatego chciałbym zapytać czy Roccat Taito Control czy Zowie P/G-SR by Benq.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.