• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ISK HP-580
#21
hehe, dobra to ja tam już nic nie mówię. Jak dojdą ISKi to napisz wrażenia :]
Odpowiedz
#22
Ogólnie to tak.

Komfort - Jak na słuchawki półotwarte, jest bardzo dobry. Czuć je na uszach, lekkie nie są ale nie męczą głowy. Podobnie jak HD681.
Siedzę już chyba 3 godzinę i nie czuję żadnego zmęczenia. Różnią się skórą od tych z HD681, tutaj jest ona znacznie miększa, bardziej delikatna. Na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie tych z słuchawek za grosze :D

Muzyka - Rzeczywiście trochę basu jest ALE nie jest on znowu taki przesadzony a przede wszystkim jest dobrej jakości. Bardzo przyjemny.
Słuchawki radzą sobie świetnie w utworach typowo basowych, oldschool'owym hip-hop'ie, ogólnie z lekkim/ciężkim basem, wtedy lubią się wykazać :)
Wydaje mi się, że dźwięk w ciężkich kawałkach takich metalowych, dubstepowych jest mniej gładki i domena tych słuchawek na pewno nie jest tutaj, ale jeszcze zapoznam się z nimi lepiej, bo może po prostu mi się tak wydaje :) (Przesłuchałem dopiero kilka takich kawałków)

Gry - Tutaj też jest w porządku. Pozycjonowanie jest dobre. Chociaż bas trochę zagłusza, ale to normalne jeżeli słuchawki go zauważalnie posiadają.

Ogólnie to co kto lubi. Ja jestem zadowolony :) Bas w wolniejszych kawałkach czy instrumentalach jest baaardzo przyjemny i gładki. Nie jest taki... hm... Tłusty? Wiecie jak to jest, jak słuchawki mają go aż nadmiar to grają basem przesadnie, a jego jakość może powodować zagłuszenia innych dźwięków. Jest wtedy taki sztuczny.
Szkoda, że nie mam bezpośredniego porównania do 681 :/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
No to słuchawki git i o to chodziło ;d
Ja na HF2010 też nie narzekam, one są takie hmm ,,czystsze" nazwijmy to :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.