• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 150-200 zł
#21
Od kiedy pamiętam to korzystam z karty dźwiękowej zintegrowanej, raczej nie dokupie dodatkowej karty.
Odpowiedz
#22
To bez karty ciężko poczuć różnicę na słuchawkach, karta zrobiłaby dużą poprawę w dźwięku.
Nie chcesz karty i chcesz przyoszczędzić to kup ISK HP-580 i będziesz zadowolony.
Odpowiedz
#23
Trafiła mi się okazja i mogę mieć huperx Cloud I za 200 ze ta. Mają one 4 miesiące ,więc są jeszcze na gwarancji. Martwi mnie tylko ze na integrze nie odczuje różnicy między nimi a tymi co miałem.(ozone rage st)
Odpowiedz
#24
Oj powinieneś odczuć. Hypery powinny być od nich lepsze. To w końcu jedne z bardziej udanych gamingowych słuchawek.
BTW. jak chcesz to kup ISK HF2010 za 169 zł. Mam je obecnie na głowie. Budowa ta sama co w Hyperach, dźwięk lepszy jak dla mnie, tyle że nie są zamknięte i nie mają mikra.
Ale z tego co pamiętam grają nawet na integrze ( u mnie gdy testowałem bez Xonara).
Z niewymagających słuchawek to HMC są najlepszym headdsetem do myślę 400 zł gdyby wymienić nausznice na Custom One Pro.
Używkę HMC znajźć możesz za nawet 100 zł, nauszniki też 100 zł. Chyba najlepsza opcja.
Poczytaj trochę recenzji np. tutaj lub polecam audiofanatyk.
Osobiście jeśli priorytetem jest wygoda i granie bardziej nastawione na niemęczenie uszu i ,,lekkość" i rozciągniętą przestrzenność to brałbym HF2010.
Jeśli priorytet pro gaming style :D ciut lepsze pozycjonowanie, zawalisty mikrofon i uniwersalny, przyjemny, o ciepłej barwie dźwięk, wygłuszenie HMC + nauszniki które trzeba dokupić, bo tamte są trochę twardawe.
Hypery są też dobre, ale jak się wymieni pady w HMC to wtedy HMC są równie wygodne a grają lepiej (,,klarowniej" i dokładniej), choć Hypery to też bdb opcja.
Z tych wszystich najłatwiejsze w napędzeniu (zagraniu) są Superluxy.
Odpowiedz
#25
Dzięki za wyczerpującą odpowiedz i pomoc. Na dniach kupię i napiszę co :)


Zdecydowałem sie na HyperX Cloud . Mam je juz u siebie i jestem bardzo zadowolony z komfortu użytkowania ,jakosci  dźwięku (lepszy niz na moich starych pomimo ze integra) , budowy i wyposażenia dodatkowego.
Odpowiedz
#26
Pytanko do użytkowników hyper x Cloud. Kiedy ruszam muszlami od słuchawek wydają one dziwny dźwięk tak jakby cos tam było luźne i latalo w środku,czy to normalne w tych słuchawkach czy może mam wadliwe i oddać na gwarancję?
Odpowiedz
#27
Normalne, a w ISK tego nie ma :P Ciekawe bo to ta sama budowa, no cóż xd
Odpowiedz
#28
Tyle kasy za słuchawki a posiadaja taka irytująca wadę .

Tutaj filmik jak wygląda problem :https://youtu.be/1tSu8J5YswE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.