• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 150-200 zł
#1
Witam prosiłbym o pomoc w doborze słuchawek. Przy moich starych urwałem kabel no i muszę zakupić coś nowego.
  • jakie obecnie używasz?
    -Ozone Rage ST
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - używam karty zintegrowanej na płycie głównej MSI Z170A Gaming Pro
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
    - głownie do gier 
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
    -muzyki słucham przez głośniki
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
    -głownie MMO , od czasu do czasu partyjka w Heroes of The Storm, czekam również na premierę Battlefield 1
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
    -150-200 zł 
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
    -chciałbym żeby były wygodne i dobrze grały :P
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
    -używałem Ozone Rage ST , nie wiem jaki to typ słuchawek ale były wygodne wiec chce taki sam tym
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
    -chyba dalej
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
    -nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
    -milo by było gdyby mikrofon był odczepiany oraz regulacja dźwięku na kablu, dobrze jakby były firmy Steelseries, gdyż mam myszkę i klawiaturę tej firmy
Odpowiedz
#2
Muzyka przez głośniki? :D
Ja tu widzę HD 668b + Mikrofon MT391.
Ewentualnie jak chcesz to mam do sprzedania HMC631 za mniej niż połowę ceny (one są zamknięte jak te twoje Rage)
Odpowiedz
#3
Tak jeszcze dopowiem:
Dużo basu, duża scena - ISK HP-580
Mało basu, duża scena, świetne pozycjonwanie - właśnie HD668b.
Najlepszy komfort, rozciągnięta scena, zrównoważony dźwięk - ISK HF2010.
Odpowiedz
#4
Co do tych HD 668b to nie wiem czy przyzwyczaję się do mikrofonu na kablu a nie przy muszli słuchawek.
Dobra doczytałem ze ten Mikrofon MT391 to jest stojący. Nie zmienia to faktu ze i tak osobiście preferuje mikrofon zamontowany przy muszli słuchawek. Z polecanych przez Ciebie słuchawek tylko Superlux HMC631 go maja ale cena ponad mój budżet.
Odpowiedz
#5
Mówiłem, że możesz ode mnie odkupić za 100 zł ;d
Odpowiedz
#6
Używane HMC631 w twoim przypadku będą najlepszą opcją.
Odpowiedz
#7
Znalazłem HMC631 w cenie 180 zł nowe , ciekawa oferta . Martwi mnie tylko ze mikrofonu nie można ustawic pionowo w czasie kiedy nie jest używany oraz czy będą wystarczająco duże i wejdą na moja wielka głowę :P
Odpowiedz
#8
Ja swoje to chyba koledze sprzedam.
Możesz też kupić HF2010, bardzo fajne słuchawki. I przyjemne dźwiękiem i wygodą.
Odpowiedz
#9
Myślę czy nie kupić SUPERLUX HD681EVO MK II BLACK + MIKROFON ZALMAN ZM-MIC1 w zestawie za 160 zeta. Tylko są o półotwarte a ja korzystałem cały czas z OZONE Rage które są zamknięte, martwi mnie ze będzie mi się ciężko przyzwyczaić.
Odpowiedz
#10
To już lepiej HP580 wziąć
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.