• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do rts'ów
#11
XM300 ma podobno długi skok przycisków a w RTS jest to ogromnie ważne, aby tego nie było bo tam zawsze dobijasz do końca i musisz bardzo dużo klikać. Do tego przy dłoni 18 cm lepiej wziąć mniejszą myszkę (większość graczy SC czy kiedyś W3) grała jednak na małych myszkach. Jednak jak wielkość nie jest problemem to raczej wybrałbym DA Chrome zamiast XM300 ze względu na dobre przyciski do RTSów.
Odpowiedz
#12
Niestety mój budżet nie stać na deathadder chroma ponieważ kosztuje ok.270zł (nie miałbym pieniędzy na podkładke). Lecz czy mógłbyś polecić mi inną dobrą myszkę do SC skoro gigabyte xm300 odpada?

Ps. Proszę o szybką odpowiedź.
Odpowiedz
#13
http://www.x-kom.pl/p/121175-mysz-przewo...l-usb.html

Jeszcze lepsze przyciski niz Chroma
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
Jak z żywotnością? Razer nie cieszy się najlepszą opinią pod względem jakości... I jak jest z mniejszymi mniejszymi do RTS?
Odpowiedz
#15
na pewno na tym DA będzie Ci lepiej w RTSach ze względu na przyciski niż na xm300, dobrze Ci tu pisał t4co, cóż w dzisiejszych czasach jakość uznaje się za wysoka jak coś z 3 lata pociągnie :P Możesz sobie jeszcze popatrzeć na Kone Military lub Black Edition z mniejszych myszek, ewentualnie ASUS Sica z takich małych i 3 przyciskowych tyle, że trzeba wymienić jej microswitche na coś lepszego.
Odpowiedz
#16
Zakupiłem Roccat Pure Kone Black Edition. Teraz pozostaje kwestia podkładki i raczej wspominana ss dex odpada ze względu na cenę . Co innego proponujecie?
Odpowiedz
#17
Natec M12 midi może
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.