• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do rts'ów
#1
Witam,
poszukuje nowej myszki.
  • jaką obecnie myszkę używasz: Nie wiem  (symetryczna, 12 cm długości, średnia szerokość 4,5cm, wysokość w najwyższym punkcie 3cm, boki płasko ucięte od 2cm.
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Chyba 800.
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):Wysoka.
  • czułość w Windows: 6/11
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok.5cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie StarCraft2 czasami Payday2/CS:G
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo.
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,7cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Mogę.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Nawet potrzebny.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Tarcie palcem serdecznym o podkładkę oraz zakres dpi(by nie musieć grać na sztucznie podbitym.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie musi.
Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2
Rozważ Mionix Avior 7000
Odpowiedz
#3
Warto wydać na Aviora o 50 zł więcej niż na np. SS Rival, Roccat Pure Kone Black Edition czy Deathaddera 2013? Jakie inne jeszcze myszki warto rozważać pod rts?
Odpowiedz
#4
Dla mnie najlepsza do 200zl jest gigabyte xm300. Na Allegro masz za 199 ja a recenzje masz tu - http://allegro.pl/mysz-gigabyte-xm300-dl...ule_id=201
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
W takim razie mam jedno pytanie brać zowie za13 (na Allegro w przecenie za 189zł gdy normalnie jest za 250zł) czy gigabyte xm300?
Odpowiedz
#6
Gigabyte, za13 jest wykatkowo niewygodna ^^
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
A jaką podkładkę polecicie do gigabyte xm300 pod rts i nie tylko?
Odpowiedz
#8
Pod RTS to raczej jakąś szybką. Jaki budżet?
Odpowiedz
#9
+/- 50zł
Odpowiedz
#10
Świetną podkładką do RTS jest Steelseries DEX. Nie patrz i nie bój się ceny. Ostatnio były przeceny do 79. Uważam, że powinieneś ją wziąć.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.