• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem SS rival
#11
podobne sa wielkosciowo
Odpowiedz
#12
Amok, moglbys zrobic te testy o ktorych mowiles pare postow wyzej? plz z xm300 mnie bardzo interesuje;)
Odpowiedz
#13
Kompa bede miec dopiero w niedziele , jesli Ci pasuje to spoko :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
a sprawdź w programie mousetester albo czymś do mierzenia dpi ile to masz dpi ? a nie jest tak przypadkiem, że gubi Ci zapisaną wartość dpi? grasz bez sterowników nie? Z czymś takim się spotkaliśmy, że nie zapamiętywało ustawień po wyłączeniu sterów. Dziwne jest jednak to, ze w zowie to miałeś, bo nigdy u nas to nie wystąpiło w nich, a zowie myszek to sporo mamy ;) Jedyne co to w Chromie się przestawia dpi bo nie zapamiętuje ustawień i za każdym razem wiem, że kolega musi w sterach to ustawiać od nowa.
Odpowiedz
#15
gralem ze sterownikami i bez, bez roznicy. dalej tak samo :/. nie moge nigdzie znalesc do pobrania programu mousetester zeby sprawdzic.. Mozecie wy zrobic podobny test jak ja? 400 dpi od lewej strony pulpitu do prawej nadgarstkiem? najlepiej zeby jedna byla mysz z pmw3310 a druga np s3988..
Odpowiedz
#16
Ja tak zrobię, a w csgo jest tak samo?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
tak. teraz siedze na x7 i... o niebo lepiej mi sie operuje myszka po pulpicie i strzela w cs go. pamiec miesniowa wrocila -,- czuje nad nial kontrole poprostu.
Odpowiedz
#18
PMW3310 ma tolerancję jakieś +/- 20 dpi, przy 400 dpi. Ale załóżmy, że jedna myszka ma 420 a druga 380 to różnica na pewno nie byłaby tak duża jak u Ciebie na filmiku.

tu masz mousetester do ściągnięcia: http://www.overclock.net/t/1535687/mousetester-software
Odpowiedz
#19
mousetester pokazuje 400dpi... ale jakim cudem raptownie myszka zostala pozbawiona jakiejkolwiek kontroli? zachowuje sie jak by po lodzie sie slizgala, zero oporu, nic... :/ Amok, dawaj testa xD bo mnie szlak trafi :(
Odpowiedz
#20
Wlasnie podłączyłem wszystkie myszki bo sobie kupiłem na testy da 2013 i dam znać za pare min :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.