• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem SS rival
#1
Witam
Od jakiegos czasu mam problem, a mianowicie gralem w cs go ponad 1k godzin i o dziwo przy sensie 2.2 raw_input 1 sens w grze stal sie o wiele szybszy, mniej wiecej tak jak bym nastawil 800 dpi... Szukalem na anglojezycznych forach rozwiazania problemu ale nie moglem znalesc . W windowsie jest ustawionych zabkow 6/11 'zwieksz precyzje wskaznika' off . Dla bardziej czytelnego podgladu zalacze obrazek ktory przedstawia ss rival 400 dpi i x7 748k 400 dpi od lewej do prawej strony podkladki przesuwajac po pulpicie, jak widac na zalaczonym obrazku roznica jest.. ogromna. Spotkal moze ktos sie z takim problemem i go naprawil? jak nie to czy moze zaloga test-gear wie cos na ten temat? Dodam jeszcze , ze mialem Zowie Za11 i w niej podobna rzecz sie zrobila dlatego ja sprzedalem i kupilem rivala...
 [Obrazek: 82172317007157438857.jpg]
oraz filmik


Odpowiedz
#2
Widocznie sensor tak reaguje , pozostaje Ci sie tylko przyzwyczaić albo zmniejszyć sensa ale moge sie mylić wiec jak cos to poprawcie

A na początku jak kupiłeś rivala było normalnie?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Owszem bylo normalnie, zarowno jak i w rivalu tak i w zowie. Na zowie mi sie wysmienicie gralo lecz identyczny blad wystapil... w rivalu tak samo sie zrobilo, nie wiem co robic, fuck pmw3310 :x
Odpowiedz
#4
Moze masz cos z kompem a nie myszka
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
nie mozliwe, ze mam cos z kompem bo wymienialem specjalnie podzespoly (ram, plyte,procka). Koledze sie to samo zrobilo. Niby to kwestia firmware ale testowalismy juz wszystkie. Kwestia jest taka, ze to nie chodzi o samo dpi.. bo dpi mozna zmniejszyc ale roznica w panowaniu nad myszka jest ogromna, a mianowicie calkowicie brak kontroli... na starej x7 kontrola myszki jest milion razy lepsza niz na rivalce :/.
Odpowiedz
#6
Mialem to samo w swoim rivalu 300 3x poszla juz na reklamacje. Nie dosc ze w niektorych jest sensor rattle (gdy machasz myszka slyszysz jakby cos latalo w niej), to do tego jeszcze jest cos z soczewka/sensorem. Ja ciagle zmagalem sie z takim problemem jaki ten na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=v93MzP8aZew . Nawet zmiana firmware i ss engine nic nie dawala :V
Myszka:Logitech G403
Podkładka:Roccat Taito King Size
Słuchawki:Logitech G533
Klawiatura:Logitech G PRO Keyboard
Odpowiedz
#7
Jak bede miał kompa to porównam wynik z xm300 i zowie fk2 na moim rival300 i tak mam na sprzedaż go to jakby był git to moge go sprzedać jesli chcecie komuś z was to pw :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
dzieki, ale ja raczej jezeli nie znajde rozwiazania na ten problem to nigdy wiecej pmw3310/3366, ogolnie pmw. Jak juz to S3988. Druga mysz z tym sensorem zrobila mi taki psikus wiec wole sie wystrzegac.
Odpowiedz
#9
A nie chcesz kupic xm300? https://m.morele.net/product/details/860673/0 Ciut większy deathadder :)

Moge miec na sprzedaż jakbyś chciał
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
sory ze odbiegam od tematu x 748k jest takiej samej wielkosci jak rival ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.