• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc w doborze myszki
#11
Napisz do okrutnika on ma Alcora to Ci doradzi , bo nie wiem czy alcor nie ma problemów z x7 od a4techa ;d
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
Znaczy zastanawiam się nad tesoro aegis x2, ewentualnie propadem ale testów jego brak :v co do x7 to na test gearze jest napisanie że alcor ma na nim gorszą prędkość maksymalną w ruchu po skosie cokolwiek to znaczy. Myślę że tesoro może być trochę za mały ale, jest podobno bardzo dobrze wykonany i w pełni kompatybilny z alcorem. I jeszcze takie pytanie czy zwiększanie prędkości myszy w cs:gp może wpłynąć negatywnie na działanie myszy (np. 400dpi a prędkość 3,5)
|Ninjutso Origin One X|SS QcK Large|RAZER Ornata Chroma|HyperX Cloud II Wireless|
Odpowiedz
#13
Im większa prędkość na podkładce tym lepiej, ale jesli sie mylę, poprawcie mnie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
Weź Natec M11 logo póki da się ją jeszcze dostać - w prolinie widziałem, że jeszcze mają - http://www.skapiec.pl/site/cat/3014/comp...#from80061
Odpowiedz
#15
alcorem na x7 grac sie nie da
Odpowiedz
#16
(05-20-2016, 06:33 AM)Mishkq napisał(a): Znaczy zastanawiam się nad tesoro aegis x2, ewentualnie propadem ale testów jego brak :v co do x7 to na test gearze jest napisanie że alcor ma na nim gorszą prędkość maksymalną w ruchu po skosie cokolwiek to znaczy. Myślę że tesoro może być trochę za mały ale, jest podobno bardzo dobrze wykonany i w pełni kompatybilny z alcorem. I jeszcze takie pytanie czy zwiększanie prędkości myszy w cs:gp może wpłynąć negatywnie na działanie myszy (np. 400dpi a prędkość 3,5)

Prędkość maksymalna to najwyższa szybkość z jaką poruszasz mysz w cm/s albo m/s, i sensor się nie gubi. Z tego co zrozumiałem w dalszej części przez szybkość miałeś na myśli czułość myszki, przy czułości 3.5 i 400 dpi 1.5 m/s max speed powinien być wystarczający, to jest stosunkowo duża czułość więc akurat wartość max speed nie powinna być żadnym ograniczeniem dla ciebie.
Odpowiedz
#17
1.5 m/s to jest byle ruch ręką, powiedziałbym, że 2.1 to takie minimum potrzebne do w miarę swobodnej gry.
Odpowiedz
#18
Dziękuje za wszelką pomoc ostatecznie zdecydowałem się na podkładkę Tesoro Aegis X2, jest idealna chociaż daje się odczuć że dosyć wolna (nie przeszkadza mi to), zestawik użytkuje już od 3 dni i wrażenia z gier bardzo pozytywne, (stałe 800 dpi 6/11 czułość w windows w cs:go raw input i 2,5 czułość) nie ma potrzeby ruszania myszką nawet do końca podkładki (po prostu ją podnoszę). W lola grało mi się dosyć dziwnie ale to pewnie kwestia przyczajenia do 3000 dpi. Zdjęcie zestawu: http://imgur.com/boUMf7P Jeszcze raz dziękuje za pomoc bo myszka jest naprawdę fajna i co najważniejsze wygodna. Temat do zamknięcia
|Ninjutso Origin One X|SS QcK Large|RAZER Ornata Chroma|HyperX Cloud II Wireless|
Odpowiedz
#19
(05-21-2016, 11:51 AM)t4co napisał(a): 1.5 m/s to jest byle ruch ręką, powiedziałbym, że 2.1 to takie minimum potrzebne do w miarę swobodnej gry.

przy <30 cm/360 (czyli te 400 dpi i 3.5) ten byle ruch ręką to będzie pół obrotu, zauważ, że nadłuższy ruch jaki będzie się wykonywać to 15 cm, trudno na takiej lub krótszej odległości ruszyć myszą szybciej nie tracąc pełnej kontroli, która przy tak wysokiej czułości jest potrzebna. Chyba najlepiej to widać w QL, gdzie WMO 1.1 z max speedem 1.5 m/s była przez wiele lat wystarczająca dla profesjonalnych graczy przy podobnej lub nawet niższej czułości. No ale na pewno większa wartość nie zaszkodzi :P

Co do zdjęcia to widać, że podkładka nierówna, możesz na noc położyć na nią jakieś książki, żeby się wyprostowała.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.