• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc w doborze myszki
#1
Witam, chciałbym poprosić was o pomoc w doborze myszki do gier z góry dziękuje za poświęcony mi czas oto wzorzec według, którego mam nadzieje, że przybliżę wam moje preferencje:
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4-Tech X7-F4 z sensorem V-Track (podobno niezbyt dobrym) 
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600 dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: taka sama jak w grach
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 1600 dpi j.w. 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): od środka do krawędzi aktualnej podkładki 230 stopni
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, War Thunder, LoL, Overwatch (gry fps)
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zamierzam kupić podkładkę Propad i pod nią chciałbym mieć dobraną myszkę
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): boczne (vol +/-), "double click" (jako ping w lolu) wciskana rolka
  • twój budżet: do 150zł
  • jaki chwyt stosujesz: Fingertip grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+1+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka): 17,8 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,7 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie widzę takiej potrzeby
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: gram na niskiej czułości a taką obsługuje każda myszka
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Myszka jest u mnie już od ponad 3 lat, plastiki nieco się powycierały, a odważniki z klapką odpadły po upadku na ziemie, dotychczas grałem na najwyższej dostępnej czułości 3000 dpi ale ostatnio przerzuciłem się na niższą czułość. Nieintuicyjne oprogramowanie, nieatrakcyjny wygląd samej myszki. Plączący się starszliwie kabel :c
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Aktualnie z myszek najbardziej podoba mi się steelseries rival 100 oraz sharkoon drakonia ze względu na wygląd tych obu myszek oraz przychylne opinie.
|Ninjutso Origin One X|SS QcK Large|RAZER Ornata Chroma|HyperX Cloud II Wireless|
Odpowiedz
#2
skoro grasz na f4 i masz prawie 18 cm dlon to napewno spodoba Ci sie cm alcor maja podobne ksztalty z tym ze alcor jest mniejszy, no i w tym budzecie nie znajdziej raczej nic lepszego
Odpowiedz
#3
Dzięki za szybką odpowiedź, a co sądzisz o moich faworytach czyli rivalu 100 i drakonii?
|Ninjutso Origin One X|SS QcK Large|RAZER Ornata Chroma|HyperX Cloud II Wireless|
Odpowiedz
#4
mam dlon 18 cm mialem rivala 100 i znacznie lepiej gra sie w csa na alcorze plus lepszy sensor, wybor nalezy do Ciebie
Odpowiedz
#5
Gorsze od Alcora ;p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Rival 100 nie opłacalny. W tej cenie alcor góruje mocno
Odpowiedz
#7
Dziękuje za odpowiedzi najprawdopodobniej zdecyduje się zatem na alcora, chociaż nie powiem ciągle kusi mnie ten rival (niezły wygląd, mocno reklamowany tańszy o 10zł, zmienialne kolory, makra) temat do zamknięcia.
|Ninjutso Origin One X|SS QcK Large|RAZER Ornata Chroma|HyperX Cloud II Wireless|
Odpowiedz
#8
Ja +1 dla Alcora.
Odpowiedz
#9
Witam w końcu zamówiłem Alcora z moreli nie powiem przekonaliście mnie (odbiór piąteczek) :P i teraz tylko ostateczne pytanie jaką podkładkę dobrać, jestem bardzo bliski kupienia propada ponieważ jest duży i kosztuje jedyne 30zł, ale nie wiem jaka podkładka w tak niskiej cenie będzie najlepsza. Proszę o propozycję z góry dzięki :)
|Ninjutso Origin One X|SS QcK Large|RAZER Ornata Chroma|HyperX Cloud II Wireless|
Odpowiedz
#10
Mam już myszkę, pierwsze wrażenie całkiem pozytywne faktycznie materiały dobrej jakości, soft już wgrany 2.2.1 szkoda tylko że nie ma dowolnej zmiany kolorów :c, także ponawiam pytanie jaka podkładka będzie do tej myszki najlepsza cena do 40 - 50 zł wliczając przesyłkę (ew. odbiór osobisty warszawa). Ponieważ przerzuciłem się na 800 dpi potrzebuje większej podkładki niż obecny no-name (materiałowy) 7,75x5,25 cala. Z góry dzięki za w miarę szybkie odpowiedzi!
|Ninjutso Origin One X|SS QcK Large|RAZER Ornata Chroma|HyperX Cloud II Wireless|
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.