• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + Podkładka
#11
Dm1 pro i rival 300 mają ten sam sensor optyczny avago 3310, który jest teraz w zdecydowanie górnej półce, z kolei DA ma sensor Avago S3988, lecz na tym pułapie róznice w tych sensorach są tak niewielkie, ze lepiej zdac sie na kszałt,cene i ogólnie nasze preferencje co do myszki raczej ;p  Zowie fk1 jest równiez bardzo dobrą myszką, lecz mam wrazenie,  ze jest ona nastawiona pod bardziej competetive granie głownie w csa, a ty jestes raczej chyba takim bardziej casualowym graczem z tego co zdążyłem zauważyć, wiec nie powiem ze jest to zły wybór dla ciebie, ale dla twojej reki mysle ze mozna znalesc lepsze w tym budżecie. Ogólnie to tak przejdz sie do jakiegoś saturna albo euro agd tam maja mniej wiecej te myszki wszystkie i po postu zobacz ktora Ci poasuje najlepiej i wtedy dokonaj zakupu. Myśle, ze tak będzie najrozsądniej :D
Odpowiedz
#12
Ja nadal nie odróżniam competetive od casuala. Najlepiej jak do tej pory szło mi 6 lat temu w SC2. Wtedy giercowałem ostro 2000h w rok. Same Diamenty były. To był zdecydowanie competetive. W CSa, BFa i CODa też grałem. W CODzie szło mi najlepiej. Przez ostatnie lada jednak bardziej grałem w MOBy i widać brak skilla :D. W h1z1 mam dopiero 70h grania. Chciałbym jednak doszlifować skilla i wrócić do fpp/ttp strzelanie.

W tym momencie rival 300 jest u mnie na pierwszym miejscu.

Natomiast zastanawiam się nad:
fk1
za11
rival 300

Jaka podkładka twarda do niego? Ironclada mam wyszorowanego na 5-10cm tylko.

Podkładka Raivo?
Odpowiedz
#13
Hmm, moim zdaniem Rival będzie najlepszy pod gry w które grasz , poniewaz jest najbardziej uniwersalny według mnie, ale i tak przejdz sie do pierwszego lepszego skelpu z elektorniką i przymiez sobie do ręki zeby byc pewnym przed zakupem. Z rival nie powinno być problemow, bo to jedna z popularniejszych myszek i jest w praktycznie kazdym sklepie o takiej tematy wlasnie.

Co do podkładki to ta, którą polecił Hya powinna być najlepsza jesli nie chcesz materiału ;p
Odpowiedz
#14
(04-01-2016, 07:04 PM)Quelto napisał(a): Hmm, moim zdaniem Rival będzie najlepszy pod gry w które grasz , poniewaz jest najbardziej uniwersalny według mnie, ale i tak przejdz sie do pierwszego lepszego skelpu z elektorniką i przymiez sobie do ręki zeby byc pewnym przed zakupem. Z rival nie powinno być problemow, bo to jedna z popularniejszych myszek i jest w praktycznie kazdym sklepie o takiej tematy wlasnie.

Co do podkładki to ta, którą polecił Hya powinna być najlepsza jesli nie chcesz materiału ;p

Zowie G-TFX? Czy ona nie jest materiałowa? Czemu jest tak trudno dostępna?
Odpowiedz
#15
Dopiero do 10.04 chyba będą znowu w sprzedaży.
Odpowiedz
#16
Wymacałem dzisiaj Rival 300 CS:GO i czarnego Rival. Czarny kolor ma tragiczny materiał... ta "matowa guma" jest ohydna. Będzie zbierać paluchy i z czasem się zerwie z plastiku. Najprawdopodobniej kupię wersję z uroczymi kolorkami z CSa... Czym się różni Rival od Rival 300? 50 zł różnicy... Czy wersja rival 300 w kolorze szarym niema tej matowej powierzchni z wersji black?
Odpowiedz
#17
Rival 300 nie ma tych juz dosc popularnych w internecie, słabej jakosci i łatwo ścierających się gum :P
Odpowiedz
#18
Ale tylko boki poprawili? Matowa powierzchnia zbierająca tłuste palce, którą zawsze zdzieram nadal pozostaje w Rival 300?
Odpowiedz
#19
raczej tak, 90% myszek ma taką gumo-podobną powierzchnię, reszta to glossy, ale mało kto lubi śliski i lepki materiał, lepsze jak widać tylko ślady palców...
Odpowiedz
#20
Miałem w łapie rival 300 cs-go fade i nie miała problemu tłustej łapy xD Widać pod spodem przycisków, że to tandetnie malowane :) Tylko kolorki jak My Little Pony. Zamówię rival 300 czarny, szary i cs:go do euro rtv i sprawdzę. CS:GO macałem w Euro, ale wszystkie modele były rozpakowywane i testowane xD
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.